دلایل باد کردن باتری گوشی هواوی

یکی از مشکلاتی که کاربران گوشی هواوی با آن روبرو می شوند باد کردن باتری است که طی مدت طولانی و بر اثر دلایل مختلف اتفاق میافتد ما در این مقاله از سایت موبو98 دلایل باد کردن باتری گوشی هواوی که نشان دهنده وجود این مشکل است و دلایل به وجود آمدن مشکل را بیان می کنیم و همچنین چند راهکار برای جلوگیری و حتی حل کردن مشکل را بیان می کنیم بنابراین اگر گوشی هواوی شما هم با این مشکل مواجه شده با ما همراه باشید.

علائم باد کردن باتری گوشی هواوی

خاموش و روشن شدن گوشی به صورت ناگهانی

یکی از علائمی که نشان میدهد باتری گوشی شما باد کرده است و خود به خود به صورت ناگهانی روشن و خاموش میشود میتوان گفت باتری گوشی باد کرده و باید آن را تعویض کنید.

بیشتر بخوانید: دلایل زود خالی شدن باتری هواوی

خالی شدن سریع باتری

یکی دیگر از علائم باد کردن باتری گوشی هواوی شما خالی شدن سریع باتری گوشی است ک در این حالت باتری دچار خرابی شده و نمیتواند شارژ را در مدت طولانی نگه دارد.

دلایل باد کردن باتری گوشی هواوی

شارژ نشدن باتری

یکی دیگر از علائمی ک نشانه خراب شدن باتری گوشی هواوی شما است هنگامی است که شما گوشی را به شارژر متصل کرده اید ولی باتری آن شارژ نمیشود در این حالت باتری باید تعویض شود.

بیشتر بخوانید: کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

دلایل به وجود آمدن مشکل باد کردن باتری گوشی هواوی

دلایل مختلفی می تواند باعث بروز این مشکل شود. میتوان گفت در برخی مواقع مشکلاتی که در زمان تولید باتری در ساختار آن ایجاد میشود و یا فرسودگی و تمام شدن عمر باتری در طول مدت میتواند باعث به جود آمدن مشکل باد کردن باتری باشد. ولی از اصلی ترین دلایل میتوان به استفاده نادرست از طرف کاربران اشاره کرد برای مثال بیش از حد شارژ کردن موبایل استفاده از شارژر های تقلبی که میتوانند دلایلی باشند که باعث به وجود آمدن مشکل باد کردن باتری گوشی هواوی شما باشند.

لازم به ذکر است که راه هایی برای جلوگیری از این مشکل است پس نگران نباشید.

استفاده نکردن از شارژر های بی کیفیت

در ابتدا مهم ترین نکته این است که از شارژر اصلی گوشی خود استفاده کنید همان طور که میدانید شارژر های بی کیفیت فراوان است شما باید در اصلی بودن شارژر دقت لازم را داشته باشید تا با مشکل باد کردن باتری گوشی هواوی مواجه نشوید و یا حتی مشکلاتی دیگری که ممکن است به جود بیاید.

بیشتر بخوانید: کم شدن صدای گوشی شیائومی هنگام مکالمه

دلایل باد کردن باتری گوشی هواوی

تعویض باتری به موقعه برای جلوگیری از بادکردن باتری موبایل هواوی

بعد از مدتی ک باتری عمر خود را کرده و فرسوده شده تعویض آن ضروری است یا حتی در بعضی مواقع باتری گوشی کمی باد کرده ولی کاربر آن را تعویض نمیکند و به ادامه استفاده از آن میپردازد توجه داشته که باتری را بعد از مدتی تعویض کنید تا با مشکلات بزرگ تر مواجه نشوید.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

نگه داری درست از باتری

سعی کنید باتری گوشی با آب تماس نداشته باشد یا در جاهایی مثل جلوی نور مستقیم خورشید نباشد و باتری گوشی همیشه خنک باشد رعایت این گونه مسائل باعث می شود که مشکل دلایل باد کردن باتری گوشی هواوی برای شما وجود نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button