تعویض هارد گوشی موبایل

تعویض هارد یکی از حساس ترین و تخصصی ترین کار هایی است که در مرکز تعمیرات موبایل موبوسرویس صورت میگیرد که باید با کیفیت لازم در هر برندی انجام میشود ما در این مقاله شما را با علائم سوختن هارد و همچنین تعویض هارد موبایل اصفهان آشنا میکنیم بنابراین با ما همراه باشید.

یکی از قطعات مهم و اصلی گوشی موبایل هارد آن است زیرا ذخیره سازی انواع اطلاعات مربوط به هارد گوشی است و اگر دچار کوچک ترین خرابی شود مشکلات زیادی را در عملکرد گوشی به وجود می آورد

دلایلی مثل ریسیت کردن گوشی هنگام شارژ ، ضربه و آب خوردگی ، ویروسی شدن گوشی، فرسوده شدن آی سی هارد گوشی و …. باعث خرابی هارد گوشی و در نتیجه تعویض هارد می شود.

عواملی که باعث خرابی و سوختن هارد گوشی میشود

یکی از ساده ترین عواملی که باعث خرابی و سوختن هارد گوشی میشود خاموش کردن یا ریست کردن گوشی هنگامی که در حال شارژ است بنابراین همیشه از انجام دادن این کار خودداری کنید.

از نصب بازی های سنگین خودداری کنید زیرا یکی دیگر از دلایل سوختن هارد نصب بازی های سنگین و گرافیکی روی گوشی است.

همان طور که میدانید نفوذ آب یا ضربه خوردن باعث مشکلات زیادی در عملکرد گوشی میشود که یکی از این مشکلات میتواند خرابی یا سوختن هارد باشد به خصوص وقتی که بعد از آب خوردگی یا ضربه خوردن مدت کمی کار میکند و یک دفعه خاموش میشود در این مواقع هارد گوشی شما سوخته و باید تعویض شود.

یکی دیگر از عواملی که باعث خرابی هارد گوشی میشود ریست فکتوری کردن گوشی هنگامی که باتری گوشی زیر ۲۰ درصد است بنابراین از انجام این کار خودداری کنید.

یکی دیگر از عواملی که باعث خرابی هارد میشود استفاده از شارژر های بی کیفیت است که هم می تواند روی آی سی هارد و آی سی تغذیه تاثیر بگذارد بنابراین همیشه با شارژر های اصلی گوشی خود را شارژ کنید.

بنابراین هارد یکی از مهم ترین قطعات گوشی است که با توجه به عواملی که گفته شد میتواند دچار خرابی و سوختگی شود و تعمیر یا تعویض هارد موبایل اصفهان را به دنبال داشته باشد.

تعویض هارد گوشی اصفهان

باید توجه داشته باشید که وقتی هارد گوشی شما دچار خرابی میشود نیاز به تعمیر یا تعویض دارد، لازم به ذکر است که وقتی هارد گوشی شما میسوزد تعمیر نمیشود و باید تعویض شود و همچنین تشخیص مشکل هارد و تعمیر آن خیلی مهم است و نیاز به یک متخصص دارد زیرا هارد یکی از مهم ترین قطعات گوشی موبایل است.

علائم سوختن هارد موبایل چیست؟

وقتی که نمیتواند از اطلاعات گوشی خود استفاده کنید و به آنها دسترسی داشته باشید میتوان گفت که هارد گوشی شما خراب شده و نیاز به تعمیر دارد.

یکی دیگر از علائمی که نشان میدهد هارد گوشی شما خراب شده زمانی است که گوشی خود به خود خاموش میشود.

زمانی که گوشی شما روشن میشود اما سیستم آن بالا نمی آید در این حالت باید گوشی چک شود که اگر مشکل نرم افزاری وجود نداشت مشکل از هارد آن است و همچنین علائم دیگری هم وجود دارد که نشان دهنده خرابی هارد گوشی است اگر شما با این مشکلات مواجه شدید سریعا به تعمیرات موبایل مواجعه کنید.

تعویض هارد گوشی موبایل

تعویض هارد گوشی سامسونگ

همان طور که گفته شد هارد گوشی یکی از مهم ترین قطعات آن است که در برند سامسونگ هم همین طور است و اگر دچار خرابی و اسیبی شود میتواند تمامی فعالیت های گوشی را تحت تاثیر قرار دهد بنابراین برای تعویض و حل مشکل باید به تعمیرات موبایل موبوسرویس که از افراد متخصص و همچنین از ابزار و قطعات با کیفیت استفاده میکنند مراجعه کند زیرا اگر حل مشکل توسط مراکز غیر معتبر و افراد غیر حرفه ای و همچنین از ابزار و قطعات غیر استاندارد استفاده کند علاوه بر مشکل هارد میتواند به قطعات دیگر موبایل هم اسیب وارد کند و عملکرد گوشی را مختل کند.

تعویض هارد گوشی آیفون

اگر هر یک از علائم خرابی هارد مثل خاموش و روشن شدن خود به خود یا ریستارت شدن بدون دلیل گوشی و هنگ کردن آن را در گوشی ایفون خود دیدید میتوان گفت هارد آن دچار خرابی شده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد  بنابراین برای حل مشکل به یک مرکز معتبر مراجعه کنید لازم به ذکر است که اگر با مشکل کم بودن ظرفیت هارد گوشی مواجه شدید میتوانید برای تعویض و ارتقای حافظه گوشی ایفون خود اقدام کنید.

تعویض هارد گوشی شیائومی

گوشی شیائومی هم مثل دیگر برند ها ممکن است با توجه به دلایل مختلفی که گفته شد با مشکل خرابی هارد مواجه شود و عملکرد گوشی شما را تحت تاثیر قرار دهد بنابراین اصلا نگران نباشید و حل مشکل را به دست مرکز معتبر موبوسرویس متخصص در تعمیرات موبایل اصفهان با تیم افراد متخصص بسپارید، برای اطلاعات بیشتر با شماره پایین تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button