خدمات تعمیر موبایلمطالب شاخص

تعمیرات موبایل اصفهان

موبایل تلویزیون لپ تاپ و غیره جزو لوازم الکترونیکی می باشند که از عمر محدودی بهره مند هستند و افرادی که مصرف کننده این لوازم می باشند روزی نیاز به مراکز تعمیرات موبایل در اصفهان پیدا می کند در عصر امروزه زندگی همه ما وابسته شده است به گوشی موبایل و اینترنت و همچنین میزان زیادی از ساعات شبانه روز از گوشی و تلفن همراه جهت کار های مختلف و ضروری استفاده میکنیم طبق مواردی که گفته شد اگر مشکلی برای گوشی موبایل پیش آید آن را سریع به مراکز معتبر تعمیرات موبایل اصفهان می‌سپاریم تا در سریعترین زمان ممکن تعمیر و قابل استفاده شود تا در نتیجه ما از کارهای روزمره خود عقب نمانیم اگر از دانش و تبحر کافی بهره‌مند نیستید به هیچ عنوان با مشاهده فیلم های آموزشی اقدام به تعمیر کردن گوشی خود نکنید.

با افزایش گرانی اجناس قیمت گوشی های موبایل در سال های اخیر نیز به حد زیادی افزایش داشته است به صورتی که تعمیرات موبایل در اصفهان بسیار به صرفه تر است از خرید و تعویض گوشی می باشد به عنوان مثال در بعضی مواقع تنها با یک پنجم هزینه خرید گوشی می توانید گوشی قبلی خود را همانند روز اول تعمیر و قابل استفاده کنیم. (همچنین در انتخاب مرکز تعمیراتی دقت کنید زیرا قطعات مورد استفاده در تعمیر بسیار مهم است و همچنین بازار قطعات موجود در بازار بسیار داغ است و قطعات چینی و فیک به شدت زیاد شده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی در اصفهان

تعمیرات موبایل اصفهان
تعمیر تخصصی موبایل در اصفهان

شکستن تاچ و ال سی دی، خرابی باتری و آب خوردگی گوشی را می توان به عنوان بیشترین خرابی و متداول ترین مشکلات در موبایل ها دانست مرکز تعمیرات موبایل در اصفهان ما تجربه کافی و بیش از ده ها سال تجربه و همچنین قطعات اصلی و اورجینال در امر تعمیرات استفاده می کند.

موارد دیگری که در ابتدا باید به آنها اشاره کنیم این است که گاهی باتری گوشی باد کرده است و یا گاهی اوقات ال سی دی گوشی کمی شکسته است اما قابل استفاده می باشد همچنین در مواردی که با باتری مقداری کمی باد کرده می توان از آن استفاده کرد و گوشی روشن است به یاد داشته باشید که در چنین مواردی و در موارد همانند آن اگر به تعمیر موبایل خود توجه کنید آسیب ها و ضررهای آن به تدریج بیشتر شده و افزایش خواهد یافت و باید هزینه ای چند برابر در مقایسه با تعمیر به محض خرابی آن بدهید به عنوان‌مثال در هنگام شکستن گلس ال سی دی گوشی اگر آن را تعمیر نکنید امکان دارد که در طول مدتی که از گوشی با این حالت استفاده میکنید آسیب به خود ال سی دی وارد شده و هزینه بیشتری را برای شما تحمیل کند و در باتری هم به همین صورت می باشد که اگر کمی باتری شما باد کند شما به آن رسیدگی نکنید و برای تعمیر اقدام نکنید امکان دارد چه فشار به ال سی دی شما وارد شود و هزینه تعمیر شما را بیشتر کند از بهترین کار این است که در همان لحظه اتفاق چه در در مورد شکستن ال سی دی ایا گلس ال سی دی و یا باد کردن باتری سریعاً گوشی را به یک مرکز معتبر تعمیرات موبایل برسانیم.

تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر موبایل اصفهان

موبایل‌های قدرتمند با طول عمر بالای سامسونگ را همه می‌شناسند و در عملکرد و قطعات خوب آن‌ها تردیدی نیست. ما در تعمیرات موبایل اصفهان به شما توصیه می‌کنیم در صورت خرابی بخش‌های مختلف موبایل سامسونگ حتما آن را تعمیر کنید و مانند گذشته استفاده کنید؛ زیرا کیفیت گوشی‌های همراه سامسونگ در حدی است که تعمیر آن‌ها به‌صرفه‌تر از خرید یک گوشی همراه جدید آن هم در این وضعیت گرانی است.

احتمال این که موبایل‌های این برند در حدی خراب شوند که هیچ راهی برای تعمیرشان وجود نداشته باشد بسیار اندک است. خرابی باتری، کند شدن عملکرد موبایل و شکستن تاچ و ال‌سی‌دی از مشکلات متداولی است که صاحبان گوشی‌های همراه سامسونگ را مجبور به سپردن گوشی همراه به مراکز معتبر تعمیرات مانند مرکز تعمیرات موبایل اصفهان می‌کنند.

بهتر است بدانید متخصصان مرکز تعمیرات موبایل اصفهان برای تعمیر موبایل شما از باکیفیت‌ترین و جدیدترین ابزارها و روش‌ها استفاده می‌کنند. همچنین از آنجایی که مرکز ما به‌آسانی می‌تواند قطعات اصلی برای قطعات خراب دستگاه شما به دست آورد، انواع خرابی‌های سامسونگ تعمیر خواهد شد.

تعویض باتری موبایل اصفهان

تعمیرات موبایل

باتری موبایل عمر محدودی دارد و پس از مدتی مجبور خواهید شد به دلایلی مانند عدم شارژ ، اتمام سریع شارژ و باد کردن آن اقدام به تعویض باتری موبایل کنید. این جمله برای باتری‌های برندهای مختلف صدق می‌کند. حتی اگر گوشی همراه شما باکیفیت ترین باتری بازار را داشته باشد، روزی نیاز به تعویض آن پیدا خواهید کرد. اگر استفاده نادرستی از باتری داشته باشید، برای مثال از کابل شارژر تقلبی استفاده کنید و روش‌های افزایش عمر باتری را نادیده بگیرید، این روز زودتر از آن چیزی که انتظارش را دارید خواهید رسید.

هنگام تعویض باتری موبایل در اصفهان با گزینه‌های مختلفی روبرو می‌شوید. شاید سوال شما این باشد که باتری ارزان بخریم یا باتری اصل و گران؟ ما به هیچ وجه توصیه نمی‌کنیم از باتری‌های ارزان و نامعتبر استفاده کنید؛ زیرا در کوتاه‌مدت نتیجه این تصمیم را خواهید دید و دوباره مجبور خواهید شد باتری را تعویض کنید.

تعمیرات موبایل اصفهان که به‌خوبی باتری‌های تقلبی و اصل را می‌شناسد می‌توانند شما را در تعویض باتری یاری کند تا باتری اصلی برای گوشی همراه خود خریداری کنید. بهتر است بدانید افرادی که اقدام به خرید باتری‌های تقلبی می‌کنند با مشکلات جبران ناپذیری مانند آسیب به قطعات دیگر موبایل و در موارد شدیدتر با انفجار و آتش سوزی روبه رو می‌شوند.

نکته دیگری که باید اشاره کنیم این است که از آنجایی که باتری بسیاری از گوشی‌های جدید در خانه غیر قابل تعویض است، بهتر است در انتخاب مرکز تعمیرات مناسب دقت کنید؛ زیرا اگر حین تعویض باتری غیر قابل تعویض آسیبی به گوشی همراه وارد شود، باید با گارانتی گوشی خداحافظی کنید. با سپردن گوشی همراه به متخصصان تعمیرات موبایل اصفهان دیگر لازم نیست نگران آسیب رسیدن به گوشی همراه و عدم بهره‌مندی از کیفیت اولیه باتری اصلی خود باشید.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی موبایل

تعمیرات موبایل اصفهان

در ابتدا این بخش باید بگوییم که روی تاچ و ال‌سی‌دی گلسی در کارخانه نصب می‌شود که با گلس پلاستیکی که هنگام خرید از فروشنده می‌خواهید روی گوشی همراه نصب کند متفاوت است. منظور ما از گلس در این بخش مورد اول است. این گلس که روی تاچ و ال‌سی‌دی قرار دارد مانع وارد شدن صدمات مختلف به آن‌ها می‌شود.

اگر گلس تاچ شکسته یا ترک برداشته ولی عملکرد تاچ به‌خوبی گذشته است، لازم نیست تاچ و ال‌سی‌دی تعویض شود. برخی از مراکز تعمیرات نمی‌توانند شکستی گلس را تشخیص دهند یا از عمد می‌گویند تاچ و ال‌سی‌دی نیاز به تعمیر دارد تا هزینه بیشتری از شما دریافت کنند. بهتر است بدانید متخصصان باتجربه در تعمیرات موبایل اصفهان می‌توانند این مورد را تشخیص دهند و گلس شما به‌صورت حرفه‌ای با گلس‌های اصل و باکیفیت تعویض کنند.

موارد مختلفی می‌توانند تاچ و ال‌سی‌دی موبایل را بشکنند یا خراب کنند. افتادن، وارد شدن فشاری غیر قابل تحمل و آب‌خوردگی از رایج‌ترین دلایلی که باعث می‌شوند افراد اقدام به تعویض تاچ و ال‌سی‌دی کنند. این موارد منجر به سیاهی بخشی یا سرتاسر ال‌سی‌دی، خرابی تاچ، سوسو زدن نور ال‌سی‌دی یا ترک‌های مختلف و خطوط رنگی روی ال‌سی‌دی می‌شود. در صورت مشاهده هر کدام از این علائم حتی در صورت عملکرد مناسب گوشی، حتما موبایل را به مرکز تعمیرات معتبر ببرید.

برای تعویض تاچ و ال‌سی‌دی باید هزینه بیشتری در مقایسه با سایر انواع تعمیرات صرف کنید؛ زیرا قطعات اصل بسیار گران هستند. گرانی قطعات اصل ممکن است شما را وسوسه کند اقدام به خرید قطعات غیراصل و ارزان کنید؛ ولی بهتر است بدانید کیفیت ال‌سی‌دی و تاچ غیراصل هیچ‌گاه مانند نمونه‌های اصل آن نخواهد بود و مجبور خواهید شد پس از زمانی اندک آن را دوباره تعویض کنید. پس به شما توصیه می‌کنیم برای تعویض تاچ و ال‌سی‌دی، گوشی همراه خود را به متخصصان حرفه‌ای تعمیرات موبایل اصفهان بسپارید.

تعمیرات اپل اصفهان

بدون شک همه شما آوازه گوشی‌های همراه بی‌نظیر برند اپل را شنیده‌اید. موبایل‌های باکیفیت، جذاب و ظریف این برند توانسته است بسیاری از افرادی را که از درآمد مناسبی برخورد هستند به خرید ترغیب کند. محدودیت‌های مختلفی برای استفاده از موبایل‌های اپل در ایران به چشم می‌خورد؛ ولی این مشکل باعث نشده است مردم به خرید این گوشی‌ها اقدام نکنند.

تعمیرات گوشی موبایل در اصفهان
تعمیر موبایل اصفهان

اگر گوشی همراه برند اپل شما با مشکلی مواجه شده است، ما در مرکز تعمیرات موبایل اصفهان تجربه و تخصص کافی برای تعمیر گوشی‌های این برند را داریم و در صورت نیاز به قطعات جدید از قطعات اصل استفاده خواهیم کرد. با سپردن موبایل اپل خود به مرکز تعمیرات موبایل اصفهان می‌توانید مطمئن باشید که گوشی همراه شما عملکردی همانند روز اولی که آن را خریداری کرده‌اید خواهد داشت. به عبارت دیگر، کیفیت خدمات ما در کسب رضایت شما موفق خواهد بود.

تعمیرات فوری موبایل در اصفهان

مرکز تعمیرات موبایل اصفهان ما از اهمیت بالای موبایل در زندگی روزمره شما مطلع است.

بسیاری از افراد بدون موبایل نمی توانند کارهای روزمره خود را انجام دهد و حتی تنها با یک روز خرابی گوشی همراه ممکن است که به کسب و کار آنها ضرر مالی وارد شود در نتیجه با تعمیرات فوری موبایل در اصفهان مرکز تعمیراتی ما دیگر نیازی به نگرانی بابت عقب افتادن از کار و برنامه‌های خود نخواهید داشت و در کمترین زمان و با بهترین هزینه گوشی را تعمیر و آماده تحویل خواهیم داد.

اگر گوشی موبایل شما به مشکل خورده و خراب شده است اصلا نگران نباشید زیرا مرکز تعمیرات موبایل اصفهان نما برای تعمیر فوری موبایل شما آماده خدمت رسانی است همچنین با تیم مجرب و موفق می باشد و از نظر قطعات کاملا اورجینال در امر تعمیرات فعال می باشد. برای مرکز تعمیرات موبایل ما مدل قدیمی یا جدید بودن گوشی شما مهم نیست زیرا متخصصان با تجربه مرکز تعمیرات موبایل اصفهان ما قادر به انجام دادن و رفع مشکلات آن همچنین دانش کافی را دارند اما مشکلاتی همانند تعمیر یا تعویض قطعات سوخته خراب شدن باتری موبایل شکستن ال سی دی آب خوردگی انواع موبایل ها و دیگر مشکلات به صورت با کیفیت و فوری انجام میدهیم.

بیشتر بخوانید: حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3

تعمیرات گوشی آب‌ خورده در اصفهان

گوشی‌های جدید ضدآب هستند و غیرقابل تعویض بودن باتری آن‌ها نیز برای کاهش احتمال آب‌خوردگی است؛ ولی احتمال آب‌خوردگی گوشی هر برندی همیشه وجود دارد. اگر گوشی همراه شما دچار آب‌خوردگی شده است، نیازی به نگرانی نیست. متخصصان مرکز تعمیرات موبایل اصفهان مشکل آب‌خوردگی گوشی شما را به‌آسانی برطرف خواهد کرد. اگر قطعات گوشی همراه به دلیل آب‌خوردگی خراب شده باشد، ما آن‌ها با قطعات اصل تعویض خواهیم کرد.
نفوذ آب به گوشی ممکن است به دلایلی مانند ریخته شدن آب یا قهوه روی آن، افتادن آن درون آب یا تمیز کردن آن رخ دهد. نفوذ آب عملکرد موبایل را تحت تاثیر قرار می‌دهد و حتی منجر به سوختن قطعات مختلف می‌شود. بهتر است بدانید روشن نگه داشتن گوشی همراه یا اتصال آن به برق در چنین شرایطی می‌تواند منجر به آسیب به قطعات مختلف شود.
پس در اولین فرصت بهتر است گوشی همراه خود را برای جلوگیری از آسیب‌های بیشتر خاموش کرده و در کمترین زمان به مراکز معتبری مانند تعمیرات موبایل اصفهان بسپارید. خوشبختانه کارشناسان مجرب تعمیرات موبایل اصفهان گوشی‌های بسیاری را با مشکل آب‌خوردگی تعمیر کرده‌اند و گوشی شما را نیز در کیفیتی مناسب تعمیر خواهند کرد. ما در مرکز تعمیرات موبایل اصفهان گوشی همراه شما را باز کرده و تمام قطرات آب را از داخل آن خارج می‌کنیم. سپس بررسی می‌کنیم آیا آب‌خوردگی به قطعات موبایل شما آسیب رسانده است یا نه.

تعمیرات شیائومی اصفهان

تعمیرات موبایل اصفهان

بسیاری از افرادی که قصد خرید گوشی همراه ارزان ولی با کیفیتی مناسب دارند، به سمت گوشی‌های شیائومی جذب می‌شوند. این دو ویژگی مهم باعث شده است شیائومی به محبوبیت بالایی در ایران و سراسر جهان برسد. مهم نیست موبایل شیائومی شما با چه مشکلاتی روبرو شده است؛ زیرا مرکز تعمیرات موبایل اصفهان از بهترین ابزارهای تعمیراتی استفاده می‌کند و گوشی همراه شیائومی شما را به‌گونه‌ای تعمیر خواهد کرد که همان عملکرد روز اول خرید را داشته باشد.
اگر موبایل شیائومی شما خراب شده است، حتما آن‌ها به مراکز معتبری مانند تعمیرات موبایل اصفهان بسپارید تا از قطعات اصل هنگام تعویض قطعات خراب استفاده کنند. به خاطر داشته باشید استفاده از قطعات ارزان و جعلی مانند باتری تقلبی باعث خواهد شد در کوتاه مدت سایر قطعات گوشی همراه نیز خراب شوند و هزینه بالایی برای تعمیر آن به شما تحمیل کنند. با مرکز تعمیرات موبایل اصفهان دیگر نگران روشن نشدن دوباره گوشی شیائومی و خرابی‌های پس از تعمیر خود نخواهید بود.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی موبایل

سخن آخر: موبایل خراب خود را به تعمیرات موبایل اصفهان بسپارید

اولین سوال بیشتر افرادی که می‌خواهند موبایل خود را به تعمیرات موبایل اصفهان بسپارند این است که هزینه تعمیر موبایل چه میزان است؟ پاسخ این سوال را نمی‌توان بدون بررسی موبایل گفت؛ زیرا گاهی لازم است گوشی همراه به‌صورت اساسی تعمیر شود و بسیاری از قطعات آن تعویض شود. قطعه‌ای که عوض می‌شود تاثیر مستقیمی بر هزینه گوشی خواهد داشت. بهتر است بدانید مرکز تعمیرات موبایل اصفهان با تعرفه‌های اتحادیه کار می‌کند و هرگز پولی بیشتر از این مبلغ از شما طلب نخواهد کرد.
در آخر باید بگوییم که وقت خود را با تعمیرکاران نامعتبر تلف نکنید؛ زیرا آن‌ها از کم‌اطلاعی شما سوءاستفاده می‌کنند. برای مثال، به دروغ ادعا می‌کنند قطعات مختلف گوشی همراه سوخته است و هزینه تعمیر را چندین برابر از نرخ تعرفه بیان می‌کنند. ما در تعمیرات موبایل اصفهان متخصصانی باتجربه و حرفه‌ای را در کنار هم جمع کرده‌ایم تا مشکل گوشی همراه شما در کمترین زمان پیدا کرده و آن را رفع کنیم.
در این مرکز تعمیر انواع مشکلات برندهای مختلف با ابزارهایی پیشرفته و قطعات اصل به‌صورت فوری انجام می‌شود. متخصصان باتجربه و حرفه‌ای تعمیرات موبایل اصفهان همیشه به کیفیت تعمیر بیشتر از هر چیز دیگری توجه می‌کنند و کسب رضایت مشتری و دریافت هزینه‌ای منصفانه اولویت اصلی همه آن‌هاست؛ پس اگر می‌خواهید از کیفیت تعمیر نهایت رضایت داشته باشید، تعمیرات موبایل اصفهان را فراموش نکنید. اعتماد مشتریان قبلی در این بازار پر از رقیب و رضایت صد در صدی آن‌ها از خدمات باکیفیت ما، افتخار تمام اعضای مرکز تعمیرات موبایل اصفهان است.

‫40 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر از شهرضا مزاحمتون میشم یکی از اقوام نزدیک شمارو به من معرفی کرد برای تعمیرات موبایل اصفهان مزاحمتون بشم. یه گوشی سامسونگ a50 دارم که چند بار ریستارت شد و خاموش شد، تعمیرگاه اینجا هست اما نمیخوام اعتماد کنم و میخوام که گوشی رو برام برای شما اما خودم نمیتونم حضورا خدمت برسم و میخواستم گوشی رو با پیک یا پست کردن براتون بفرستم. ممنون میشم جواب بدین و راهنمایی کنین

  1. سلام بله خواهش میکنم در خدمتتون هستیم. گوشی را به ادرس پایین سایت پیک کنید همپنین میتوانید با هماهنگی گوشی را پست کنید در کمتراز یک روز تعمیر و براتون ارسال میکینم.

 2. سلام موبایلم رو وصل کردم به شارژر فندکی ماشین بعد از اون روز وقتی وصل میکنم به شارژر بعضی موقع ها شارژ کم میکنه به جای اینکه اضافه بشه علت چیه؟

 3. سلام من گوشیم آب خورد بعد روشنش کردم روشن شد ، بعد گوشی را به شارژر وصل کردم خاموش شد الان خاموشه مدلش سامسونگ j7 . چیکار باید بکنم.

 4. سلام گوشی سامسونگm20 بعضی مواقع آنتن ضعیف میشه پیش یکی از تعمیرات موبایل تو اصفهان رفتم گفتن که مشکل از آی سی برد است چقدر هزینش میشه؟

 5. سلام میخاستم اطلاعات گوشیم رو برگردونم خیلی گشتم تو اصفهان اما کسی که واقعا بتونه تمام اطلاعات گوشی رو بازیابی کنه پیدا نکردم مراجعه کنم به تعمیرات موبایل اصفهان حضوری شما میتونید مشکل رو حل کنید؟

 6. موبایل موتورلا g5 دارم که شارژ نمیکنه تو اصفهانم بیارم سوکت عوض کنید چقدر طول میکشه هزینش چقدره؟

 7. سلام موبایل هانر4c خیلی داغ میکنه مخصوصا وقتی وارد برنامه اینستاگرام میشم راهنمایی کنید لطفا

 8. سلام گوشی mia3 بردم تعمیرات موبایل میگن که مشکل هارد داره و باید برد عوض بشه آیا شما میتونید هاردش رو تعویض کنید؟

 9. سلام گوشی هواوی سریy دارم وقتی گوشی رو میبرم بقل گوشم تصویرش خاموش نمیشه مشکلش چیه قبلا اینطوری نبود

  1. سلام احتمال میدیم که سنسور تماس گوشی خراب شده برای بررسی دقیق تر تشریف بیارید به آدرس انتهای سایت یا گوشی را پیک کنید.

 10. من یه گوشی گالکسی j7 prime دارم. ال سی دیش کار نمیکنه ولی گوشی روشن میشه. قبلا هم برده بودن تعمیر. یه مدت درست بود باز خراب شد. شما تعمیر می کنید؟

 11. من به تعمیرات موبایل اصفهان برای تعمیر موبایلم رو دادم بهشون دادم واقعا کارشون دقیق و درسته

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا