حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3 (Poco M3) شیائومی

حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3 ، برند شیائومی به تازگی وارد رقابت با برندهای تولید کننده گوشی موبایل خواننده همانند سامسونگ و اپل شده است گوشی های با طراحی و دیزاین جدید و همچنین مقرون به صرفه نیز تولید می کند پوکو ام تی یکی از مدل های گوشی شیائومی می باشد که در کنار مقرون به صرفه بودن ظاهر و دیزاین زیبا نسبت به قیمت خود مشخصات و کیفیت ساخت خوبی دارد همچنین مدل گوشی با چندین مدل گوشی از برند سامسونگ سیستم برابری میکند اما یکی از مهمترین موضوعاتی که وجود دارد مشکل خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو ام تری می باشد که باعث نارضایتی کاربران شیائومی می باشد.
ما در این مقاله از سایت موبو98 قصد داریم که به موضوع حل مشکل خاموشی بعد از اپدیت poco m3 بپردازیم زیرا گزارشاتی از طریق کاربران برای خاموشی این مدل گوشی بعد از آخرین بروزرسانی به ما داده شده است.
شیائومی همچنان در حال توسعه دادن گوشی های موبایل خود می باشد اما همچنان کماکان مشکل هایی از مدل های مختلف گوشی شیائومی به گوش میرسد، همچنین برای گوشی شیائومی نیز پس از آن که افراد گوشی خود را آپدیت می کنند دستگاه خاموش شده و دیگر روشن نمیشود داریم که مشکل خاموش شدن ناگهانی poco m3 را در ادامه برای شما شرح دهیم.
در نظر داشته باشید که در بسیاری از موارد پیش آمده برای حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3 بدون آسیب رسیدن به گوشی و اطلاعات شما، قابل حل است.

صفحه فروشگاه قطعات : خرید برد گوشی موبایل ، باتری اصلی گوشی موبایل ، باتری اصلی گوشی سامسونگ ، باتری اصلی گوشی ایفون ، باتری اصلی گوشی هواوی ، باتری اصلی گوشی شیائومی

چگونه گوشی شیائومی که خاموش شده را روشن کنیم

حل مشکل خاموشی گوشی شیائومی پوکو m3

طبق گفته تعدادی از کاربران گوشی تا قبل از اینکه به روزرسانی انجام شود به خوبی کار کرده است اما در زمان به روز رسانی بیش از نیمی از به روز رسانی پیشرفته و بعد از آن به صورت ناگهانی گوشی خاموش شده و با هرگونه تلاش روشن نشده است.
خیلی و در این لحظه که گوشی خاموش شده است و تصور کردند که شارژ باتری گوشی تمام شده است اما به یاد داشتن که قبل از شروع کردن به روز رسانی گوشی به اندازه کافی شارژ داشتند و تا جایی که یاد داشتند گوشی حین به روز رسانی شارژ کافی داشته و یا به شارژر متصل بوده است و در ادامه خاموشی گوشی بار دیگر گوشی را به شارژر متصل کردند اما هیچ تغییری در گوشی ندیدند و گوشی روشن نشده است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی اصفهان

خوشبختانه که حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3 هم از لحاظ نرم افزاری به همین لحاظ سخت افزاری مشکلی سطحی و ساده است تمام این چهار راه حل توسط شرکت کمپانی شیائومی عرضه شده است و به هیچ عنوان نگران غیر اصولی بودن این راه حل ها نباشید و با خیال راحت طبق روش هایی که گفتیم انجام دهید.

ما مرحله به مرحله به حل مشکل خاموشی poco m3 شیائومی خواهیم پرداخت تقریباً چهار راه حل برای برطرف کردن این مشکل پیشنهاد داده ایم که بهتر است تمام مراحل را به ترتیب انجام دهید، ابتدا روش اول که در بعضی مواقع کارساز نبوده در نتیجه روش دوم را امتحان کنید و در صورت حل نشدن مشکل روش سوم و چهارم را اجرا کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی شیائومی

حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3

حل مشکل خاموشی پوکو m3 شیائومی روش اول

به نقل از شیائومی نیوز بسیاری از کاربران برای حل کردن مشکل خاموشی گوشی شیائومی پوکو ام تری ابتدا آن را به حالت فست فود برد و از آنجا اقدام به بود کردن مجدد گوشی کردن برای انجام این کار می بایست مراحل زیر را به ترتیب انجام دهیم.
برای حالت fastboot گوشی ابتدا باید گوشی موبایل شما خاموش باشد و از آنجایی که گوشی به دلیل مشکلات ساختاری در حال حاضر خاموش است ابتدا دکمه خاموش و روشن گوشی را همراه با دکمه ولوم کم فشار میدهیم و مدت چهار الی پنج ثانیه نگه میداریم بعد از آن پنجره باز می شود که به این حالت گوشی فست بوت می گویند.
حال در این مرحله رنگ گوشی موبایل خود را از حالت فست فود به حالت سیستم عامل تغییر دهید باید بار دیگر دکمه ولوم پایین و خاموش روشن به آمو پاور را فشار می دهیم و برای چند ثانیه نگه میداریم مشاهده می کنید که دستگاه از حالت فست فود خارج و حالت سیستم عامل بازگشت است.
این مرحله اول برای حل مشکل روشن شدن گوشی پوکو m3 بود که برای شما شرح دادیم بعضی از کاربران با این روش مشکل گوشی خود را حل کردند اما مورد هایی هم بوده که با این روش گوشی به حالت عادی بازنگشته اگر همچنان گوشی شما خاموش میباشد ما روش های دیگری را به شما معرفی می کنیم، بهتر است که آنها را امتحان کنید.

بیشتر بخوانید: رفع مشکل خاموش شدن گوشی پوکو X3

مشکل خاموشی پوکو ام تی شیائومی
مشکل خاموشی پوکو ام3 شیائومی بعد از بروزرسانی
حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3

حل مشکل خاموشی پوکو ام تری روش دوم

یکی از کاربران گوشی پوکو ام تری شیائومی با پشتیبانی پوکو تماس گرفته و مشکل خاموشی گوشی خود را مطرح کردند در جواب به آن کار و از طریق تماس تلفنی گرفته شده است برای حل این مشکل می توانید برای چندین ثانیه دکمه پاور یا خاموش روشن گوشی را بگیرید.
در واقع گفته میشود که کلید پاور گوشی را به مدت ۱۰ الی ۱۵ ثانیه فشار دهید و آن را نگه دارید تا با این کار بار دیگر گوشی شما راه اندازی مجدد شود و مشکل گوشی شما حل شود اگر همچنان با این روش هم مشکل گوشی شما حل نشد و به نتیجه نرسیدید از روش سوم و چهارم استفاده کنیم قطعاً روش های سوم و چهارم مشکل گوش شما را حل خواهد کرد.

بیشتر بخوانید: حذف می اکانت شیائومی

حل مشکل خاموشی پوکو ام 3 شیائومی روش سوم

در روش سوم راه حل رفع مشکل به صورتی است که باید شارژ گوشی خود را به طور کامل خالی کنید به گوشی کاملا خاموش شود برای انجام این کار گوشی موبایل خود را کنار بگذارید تا میزان باتری آن به ۳۰ درصد کاهش پیدا کند و خاموش شود و در زمانی که گوشی باتری را تخلیه و به صفر رساندن دستگاه خود را به یک شارژر وصل کنیم علامت باتری روی صفحه نمایش نمایش داده شود و شروع به شارژ کردن کند به محضی که دستگاه شروع به شارژ کرد به این نتیجه میرسیم که دستگاه بوت شده و مشکل برطرف شده است.

بیشتر بخوانید: علت خاموش شدن گوشی سامسونگ A50

حل مشکل خاموشی بعد از آپدیت poco m3

حل مشکل خاموش شدن poco m3 روش چهارم

متاسفانه روزانه روزانه تعداد زیادی مراجعه کننده از خاموشی گوشی پوکو ام تری داریم آخرین مرحله از موارد گفته شده استفاده از پکیج آموزشی ماه می باشد روش گفته شده در پکیج کاملا تست شده و به صورت ۱۰۰% جواب می باشد زیرا این روش را روی تعداد زیادی از گوشی های پوکو ام تری انجام دادیم و نتیجه گیری شده که این روش صد در صد جواب داده است و گوشی به صورت کامل روشن و با پایداری کامل قابل استفاده می باشد در صورت اجرا نکردن آموزش و نتیجه نگرفتن وجه پرداختی به شما بازگشت داده میشود.

احتمالات زیادی برای این اختلال در گوشی poco m3 شیائومی وجود دارد همچنین گفته شده که در بیشترین مشکلات دلیل اصلی آن استفاده زیاد و روزمره می‌باشد و همچنین طبق گزارشاتی از برخی از کارشناسان و نمایندگی های مجاز شیائومی در اصفهان علت های احتمالی به شرح زیر می باشد.
بعد از بروزرسانی موبایل برخی از فایل های سیستم به درستی نصب نشده اند.
به دلیل ویروسی بودن گوشی موبایل ویروسی بودن برنامه های نصب شده روی گوشی.
در حین بوت شدن گوشی موبایل دستگاه روی یک صفحه مهم بوده اما فلت باتری قطع شده است.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی موبایل

گارانتی گوشی پوکو ام تری شیائومی

همانطور که می دانید مشکل خاموشی شیائومی poco m3 بدون دلیل و ضربه می باشد و شامل گارانتی نیز می باشد اما متاسفانه اکثر شرکت های گارانتی با کمی خط و خش و یا مقدار کمی ضربه روی گوشی دیگر گوشی را گارانتی نمی کند و گوشی دیگر جزو گارانتی قرار نمی گیرد همچنین گفته هایی نیز از کاربرانی که به گارانتی مراجعه کردن نیز می باشد که مدت زمان زیادی دو ماه به طول کشیده است اما در پکیج ما در قسمت پایین سایت برای شما قرار داده ایم می توانید درصورتی که اگر از دانش فنی برخوردار هستید در کمتر از یک ساعت گوشی پوکو ام تری خود را به صورت کامل درست کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی اهواز

مشکل خاموش شدن ناگهانی poco m3
علت روشن نشدن گوشی شیائومی پوکو m3

پشتیبانی پکیج آموزشی حل خاموش شدن گوشی پوکو ام تری

اگر در حین اجرای آموزش پکیج ای که گفته شده به مشکل برخورد کردید می‌توانید با شماره که در زیر گذاشتیم واتساپ پیام بدهید و راهنمایی دریافت کنید.

خرید پکیج آموزش حل خاموشی شیائومی پوکوm3

آموزش زیر توسط تعمیرکاران حرفه ای موبایل شیائومی تهیه شده و به صورت یک فایل کامل و جامع برای حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام تری گردآوری شده است همچنین گوش این آموزش بر روی تعداد زیادی از گوشی های پوکو ام تری شیائومی اجرا شده است و گوشی به صورت کامل و صحیح همانند قبل قابل استفاده از از بابت اجرای دقیق آن و برطرف شدن مشکل روشن نشدن گوشی پوکو ام تری به صورت کامل و قطعی حل می شود.

‫31 دیدگاه ها

 1. گوشی پوکو m3 دارم که برام اوکی کردن هنوزم 5ماه گذشته هیچ مشکلی برایش پیش نیومده
  ممنون ازتون

  1. سلام مشکل خاموشی پوکو ام تری رو چجوری درست کنم حتی دکلمه خاموشی رو فشار میدم کار نمیکنه

   1. سلام گوشی پوکو ام تری شیائومی مشکل شایع خاموشی دارد به همین منظور ما پکیجی تهیه کردیم و در اختیار شما قرارداده ایم. روش گفته شده در پکیج روی تعداد زیادی گوشی poco m3 تست شده و جواب داده است و بصورت کاملا تضمینی میباشد.

 2. سلام وقتتون بخیر میشه راهنمایی کنید گوشی پوکو M3 من دو روز هست که خاموش شده و هرکار میکنم روشن نمیشه

  1. سلام مشکل گوشی شما در پکیج ارائه شدن توضیح و نحوه حل کردن آن توضیح داده شده همچنین اگر موفق به مشکل نشدید ابتدا با شماره انتهای سایت تماس بگیرید و سپس گوشی را حضورا و یا با پیک ارسال کنید تا مشکل را براتون حل کنیم.

  2. گوشی من هم Poco M3 شیائومی هستش که گوشی را خاموش کردن و دیگر روشن نشد و به شارژ هم میردم هیچ نشونه ایی نداشت و وقتی پکیج سایت رو خریدم فهمیدم ک مشکل از کجا هستش چون با توضیحات کامل هستش. چند جا زنگ زده بودم همه میگفتن که مشکل از هارد و سی پی هست اما مشکل از جایی دیگه هست گول بقیه رو نخوردید که برای سود خودشون عیب میزارن روی گوشیتون. حقیقت داخل پکیج هست

 3. من با تعریف زیادی که از گوشی شیائومی پوکو ام3 شنیدم ترغیب به خرید این گوشی شدم اما فکر نمیکردم که اینطوری بعد از اپدیت کردن خاموش بشه و دیگر روشن نشه بازم خداروشکر که اطلاعاتم پاک نشد چون مو به مو آموزشتون رو کامل اجرا کردم. تا به حال موردی داشتین که دوباره به همین مشکل بربخوره و دوباره خاموش بشه؟

 4. خداقوت من گوشی شیائومی رو راه اندازی مجدد کردم ولی گوشی خاموش شد و دیگر روشن نشد. با یک تعمیرکار مشکل رو مطرح کردم و احتمال دادن که باتری گوشیم که Poco M3 هستش خراب شده میخواستم ببینم قیمت باتری پوکو ام3 شیائومی چقدر هستش؟

  1. سلام گوشی شیائومی پوکو m3 مشکل برد دارد و مشکل از باتری نیست. در پکیج بالا مشکل را بصورت کامل و با جزییات و همچنین نحوه رفع مشکل رو توضیح داده ایم.

  2. من هم با همین مشکل مواجه بودم و گوشی بعداز ریستارت کردن دیگر روشن نشد انا این پکیج رو خریدم و متومه شدم که مشکل از کجا هست دیگر هزینه اضافه ندادم یا میتونید که گوشی رو برای تعمیرگاه خودشون که ادرس و شماره تماسشون در پایین سایت هست تماس بگیرید ولی بدونید که گوشیتون نه هاردش سوخته ن سی پی یو و نه باتریش مشکلی داره و گول تعمیرکار های متفرقه رو نخورید که برای سودشون هرکاری حاظر هستند انجام بدن. پیشنهاد من اینه اول پکیج رو بخرید بعد میفهمید که بلید چه کاری انجام بدین. فقط جیمیل رو درست وارد کنید حتما چون براتون جیمیل میشه🙏🙏

 5. وقت بخیر من پکیج رفع مشکل خاموشی پوکوM3 رو خریدم اما جیمیل خودم رو وارد کردم الان که نگاه کردم دیدم که جیمیل خودم پاک شده از گوشیم و رمز جیمیلم رو ندارم. میخواستم که جیمیلم رو عوض کنم و برام بفرستید روی جیمیل دیگه. راهکار چیه ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام بله مشکلی نداره از شماره پایین سایت در واتساپ و یا مسیج گوشی درخواست بدین براتون فایل ارسال میشه

 6. من کار هایی که گفته بودید انجام دادم قبلا گوشیم شارژ میشد الان حتی شارژ هم نمیشه یا علامت شارژ هم نمیاد بالا باید چیکار کنم؟

 7. گوشی براشون پست کردم برام درست کردن خداروشکر و الانم هنوز داره بهم کار میده

 8. سلام گوشی رو خاموش کردم دیگه روشن نشد روش هایی هم که گفتین رو اجرا کردم اما هیچکدوم جواب ندادند پینهادتون چی هستش گوشی پوکوm3هست

 9. وقت جنابعالی بخیر باشه از اهواز مزاحمتون میشم گوشی ماهم همین مدل هستش و الان خاموش شده خیلی زدم تو شارژ اما هیچ اتفاقی نیوفتاد و همین طور خاموش خاموش هستش ممنون میشم راهنماییم کنید که چیکار باید بکنم.
  با پست یا تیپاکس بفرستم تعمیرش چقدر طول میکشه؟؟؟

 10. ببخشید گوشی من خاموش شده و دوروزم هست اعصابمم بهم ریخته کلی کار باهاش دارم که عقب افتاده کارام نمیتونم هم به این تعمیرکارای شهرم اعتماد کنم و گوشی رو خراب میکنن چون متخصص نیست فقط گوشی فروش هستن بخوام بفرستم برای شما چقدر طول میکشه تعمیرش و درست میشه یا نه هرروز دستم بنده بهش گوشی هم همین مدلpoco m3 هست

  1. سلام وققتون بخیر هستیم در خدمتتون ادرسون هم در پایین سایت هستش میتونید حضورا تشزیف بیارد همچنین پذیرش گوشی تعمیری با پیک و پست هم داریم

 11. سلام من به پیشنهاد یکی از اشنا ها گوصی پوکو ام ۳ خریدم که الان خاموش شده شما میگین چیگار باید بکنم من اعصابو روانمو ریخته به هم از یاسوج هم مزاحمتون میشم ممنون میشم راهنماییم کنید.

  1. سلام وقتتون بخیر گوشی های پوکو ام تری مشکل شایع خاموشی دارند برای تعمیر میتونید بصورت پستی یا تیپاکس گوشی رو برای ما ارسال کنید تا در سریغ ترین زمان براتون تعمیر کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button