کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

یکی از مشکلاتی که امکان دارد در گوشی های سامسونگ به وجود بیاید کم شدن صدای گوشی است که در مواقع هنگام میکنه متوجه کم بودن صدای گوشی سامسونگ خود میشود حال ما در این مقاله از وبسایت موبو98 میخواهیم کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه شما را حل کنیم در ابتدا دلایل به وجود آمدن این مشکل را بیان می‌کنیم و سپس به بیان راهکارهای مفید می پردازیم.

کم بودن صدای گوشی هنگام مکالمه

یکی از عوامل به وجود آمدن مشکل کم بودن صدا هنگام مکالمه است که در این وضعیت صدای گوشی شما کم است که می توانید با زیاد کردن صدا هنگام مکالمه در قسمت تنظیمات این مشکل را حل کنید.

بررسی خروجی صدای گوشی

ممکن است گوشی شما از طریق بلوتوث به دستگاه های دیگری مثل اسپیکر یا هدفون و غیره متصل باشد و شما متوجه نیستید در این وضعیت با قطع بلوتوث می توانید مشکل را حل کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی در اصفهان

عدم آپدیت نرم افزار گوشی سامسونگ و کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

در بعضی مواقع آپدیت و به روز نبودن نرم افزار گوشی باعث به وجود آمدن مشکل کم بودن صدا را به وجود می‌آورد که شما می توانید با آخرین نسخه موجود آن را آپدیت کنید و مشکل را حل کنید.

کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

عدم آنتن دهی گوشی سامسونگ

ممکن است ضعیف بودن آنتن گوشی مشکل کم بودن صدا در هنگام مکالمه را برای شما به وجود آورد شما میتوانید قبل از تماس آن دهی گوشی خود را چک کنید.

بیشتر بخوانید: قفل شدن شیائومی بعد از ریست

ری استارت گوشی

در این مواقع بهترین پیشنهاد ما به شما ری استارت کردن گوشی است زیرا باعث میشود گوشی تمامی فعالیت های خود را از نو شروع کند و هر مشکل نرم افزاری که وجود داشت از بین برود و باعث کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه شود.

نفوذ مایعات در اسپیکر و کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

یکی از عواملی که باعث مشکل صدا در گوشی سامسونگ میشود نفوذ آب یا دیگر مایعات در آن است که در این مواقع تنها راهکار برای حل مشکل تعویض یا تعمیر اسپیکر است بنابراین سعی کنید با روش های مختلف مانع نفوذ آب در گوشی خود شوید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اصفهان

نفوذ گرد و غبار در اسپیکر

گوشی های هوشمند به دلیل ساختاری که دارند به راحتی می تواند گرد و غبار را در جذب خود کنند و همچنین ورود گرد و غبار به داخل اسپیکر باعث به وجود آمدن مشکل در صدا می شود در این حالت شما میتوانید از ورود گرد و غبار جلوگیری کنید و با روش های مختلف گوشی را تمیز کنید.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

قطع شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه

ضربه خوردن به اسپیکر گوشی سامسونگ

کوچکترین ضربه می تواند مشکلات مختلفی در گوشی شما به وجود آورد بنابراین می توانید یکی دیگر از عواملی که باعث مشکل صدا در گوش شما شود ضربه وارد شدن به گوشی است که در این حالت هم تنها راهکار برای کم شدن صدای گوشی سامسونگ هنگام مکالمه تعمیر اسپیکر میباشد، همچنین موبوسرویس تخصصی ترین مرکز تعمیرات موبایل در اصفهان میباشد.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی موبایل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button