نمایندگی تعمیرات شیائومی یاسوج

اگر قصد تعمیر گوشی شیائومی خود را دارید، نمایندگی تعمیرات شیائومی یاسوج یکی از بهترین نمایندگی های تعمیرات موبایل شیائومی در ایران است که می توانید به تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج خود اعتماد کنید.
نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در یاسوج زیر نظر تیمی از تعمیرکاران حرفه ای می باشد که آماده کمک به شما در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی در زمینه انواع مشکلات سخت افزاری و نرم افزاری می باشد.
کلیه خدمات تعمیرات گوشی شیائومی توسط نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی با ضمانت اصالت کالا و تعمیر گوشی شیائومی ارائه می گردد.

نمایندگی تعمیرات شیائومی یاسوج
نمایندگی شیائومی یاسوج

تعمیر سخت افزاری گوشی شیائومی

به طور کلی مشکلات ایجاد شده برای تلفن های همراه به دو دسته مشکلات سخت افزاری و مشکلات نرم افزاری تقسیم می شوند. تعمیر مشکلات سخت افزاری در مقایسه با تعمیرات نرم افزار موبایل زمان بیشتری می برد و هزینه تعمیر گوشی های شیائومی معمولا در این مورد بالاتر است. زیرا در اغلب موارد هنگام بروز مشکلات سخت افزاری، یکی از قطعات موبایل آسیب دیده و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. افتادن گوشی از ارتفاع، افتادن گوشی از ارتفاع، استفاده نادرست از گوشی از شایع ترین دلایلی است که باعث بروز این مشکلات در گوشی های موبایل شیائومی می شود.

تعویض ال سی دی، تعویض لمسی، تعویض شیشه، تعمیر یا تعویض دوربین، تعمیر یا تعویض اسپیکر، تعویض باتری، کار نکردن کلیدهای تنظیم صدا، منبع تغذیه، مشکلات لرزش، پورت شارژ آسیب دیده، مشکلات اثر انگشت، برخی از رایج ترین مشکلات سخت افزاری ثبت شده است. نمایندگی تعمیرات موبایل یاسوج شیائومی برای تعمیر گوشی شیائومی میباشد.

نمایندگی تعمیرات شیائومی آذربایجان غربی

تعمیر و تعویض باتری موبایل شیائومی

یکی از خدمات تعمیر گوشی شیائومی توسط نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج، تعمیر و تعویض باتری آسیب دیده می باشد. بنابراین اگر باتری گوشی شیائومی شما معیوب است و قصد تعویض آن را دارید و به دنبال یک مرکز مطمئن هستید، می توانید از خدمات تعویض باتری نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج استفاده کرده و کار تعویض شیائومی را به شما بسپارید.

نمایندگی شیائومی یاسوج

تعمیر نرم افزار گوشی شیائومی

معمولا تعمیرات گوشی شیائومی در زمینه مشکلات نرم افزاری نیازمند زمان و هزینه کمتری است. دلایل مختلفی باعث ایجاد این مشکلات در گوشی های شیائومی می شود، تغییر تنظیمات گوشی، نصب برنامه های مخرب، نصب بدافزار، ویروس شدن گوشی، آپدیت نشدن گوشی از شایع ترین دلایلی هستند که باعث ایجاد مشکلات نرم افزاری در گوشی های شیائومی می شوند. کار کردن.
نصب نکردن اپلیکیشن روی گوشی، کار نکردن بلوتوث و وای فای، شارژ سریع گوشی، آپدیت نکردن گوشی، گرم کردن گوشی، باز نکردن اپلیکیشن های گوشی از رایج ترین مشکلات نرم افزاری گوشی های شیائومی است که معمولا مربوط به راه اندازی مجدد گوشی، ریست فکتوری، فلش گوشی، حذف بدافزار، آپدیت گوشی این مشکلات را حل می کند.

در نظر داشته باشید که باتری یکی از مهم ترین و گران ترین قطعات گوشی های موبایل امروزی است و تعویض آن نیازمند تخصص بالایی است. توجه داشته باشید که سپردن کار تعویض باتری به مراکز غیر قابل اطمینان ممکن است به سایر قطعات آسیب برساند و از باتری اصلی استفاده نکنید و خیلی زود مجبور به تعویض مجدد باتری خواهید شد.
برای تعویض باتری موبایل شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج از باتری اورجینال و اورجینال استفاده می شود و تعویض باتری بر اساس جدیدترین متدها و با استفاده از ابزار تخصصی و حرفه ای انجام می شود. برای اطمینان هرچه بیشتر مشتریان خود، در پایان کار گارانتی و ضمانت اصالت کالا به شما داده می شود. بنابراین می توانید از اصل بودن قطعات مطمئن شوید.

نمایندگی تعمیرات شیائومی اراک

تعویض ال سی دی موبایل شیائومی


یکی از خدمات تعمیر گوشی شیائومی که در نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی یاسوج بسیار ثبت شده است در مورد تعویض ال سی دی می باشد. ال سی دی یکی از قسمت های حساس گوشی های موبایل است که بسیار مهم است و خرابی آن باعث بی استفاده شدن گوشی می شود. معمولا ضربه محکم به گوشی یا افتادن آن از ارتفاع به قطعات LCD برخورد کرده و باعث شکستگی آن می شود.
البته در بسیاری از موارد ورود مایع به گوشی باعث از کار افتادن ال سی دی می شود. معمولا وقتی ال سی دی آسیب می بیند، صفحه نمایش گوشی کاملا سیاه یا سیاه می شود و یا در برخی قسمت ها هاله های رنگی دیده می شود. بروز این علائم در گوشی نشان دهنده نیاز به تعویض ال سی دی است.
اما برای تعویض ال سی دی گوشی شیائومی خود را کجا بگذاریم؟ یکی از مهمترین مشکلات بعد از آسیب دیدگی LCD
ذهن آفریده می شود، این است که جایگزین آن را به کدام مرکز بسپارد. امروزه بسیاری از خدمات و نمایندگی های موبایل شیائومی در این زمینه فعالیت می کنند.
بدون شک تمامی این مراکز کار تعویض ال سی دی گوشی شیائومی شما را می پذیرند اما توجه داشته باشید که در صورت عدم تعویض ال سی دی به درستی ممکن است تاچ گوشی به درستی کار نکند و یا سایر قطعات آسیب ببینند. بنابراین برای تعویض ال سی دی گوشی شیائومی خود از نمایندگی تعمیرات استفاده کنید که به شما گارانتی و گارانتی معتبر بدهد. نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج یکی از این مراکز است که خدمات تعمیر گوشی شیائومی را به شما ارائه می دهد.

نمایندگی تعمیرات شیائومی بیرجند

تعمیر صفحه نمایش لمسی شیائومی

یکی دیگر از خدمات تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در یاسو تعمیر صفحه نمایش لمسی گوشی شیائومی می باشد. در نظر داشته باشید که در گوشی های هوشمند امروزی تاچ و ال سی دی با یکدیگر ادغام شده اند، بنابراین اگر تاچ گوشی آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد، باید ال سی دی را نیز تعویض کنید.
ضربه زدن، افتادن گوشی و مایع گرفتن از شایع ترین دلایلی است که به صفحه لمسی آسیب می رساند، پس در نگهداری گوشی دقت کنید. البته گاهی اوقات یک گوشی لمسی به دلایل نرم افزاری دچار مشکل می شود. در این صورت می توان با به روز رسانی گوشی، ریست فکتوری، راه اندازی مجدد و هدف قرار دادن بدافزار مشکل دستگاه را حل کرد.

نمایندگی تعمیرات گوشی شیائومی در یاسوج

نمایندگی تعمیرات شیائومی در شیراز

تعمیر اسپیکر گوشی شیائومی

اسپیکر از دیگر قطعاتی است که در صورت ورود آب و یا ضربه شدید به گوشی، آسیب می بیند و نیاز به تعمیر یا تعویض دارد. در بسیاری از موارد، مشکلات نرم افزاری باعث می شود که اسپیکر گوشی شیائومی به خوبی کار نکند.
به عنوان مثال اگر تنظیمات صدای گوشی خود را تغییر داده اید، نرم افزار مخربی نصب کرده اید، گوشی به ویروس آلوده شده است، می توانید با این مشکل نیز مواجه شوید. و حذف بدافزار معمولاً مشکل را حل می کند.
اما اگر با این راه حل ها مشکل حل نشد و اسپیکر گوشی باز هم به خوبی کار نکرد، احتمالا مشکل ریشه سخت افزاری دارد و باید گوشی را باز کنید و اسپیکر را چک کنید و در صورت خرابی و جرقه زدن، معیوب را تعویض کنید. اسپیکر با یک اسپیکر سالم فکر نکنید تعویض اسپیکر چندان ظریف نیست و می توانید آن را به هر مرکز تعمیر و تعویض بسپارید.
دقت داشته باشید که در صورت تعویض این قطعه توسط افراد غیر حرفه ای، سایر قطعات آسیب دیده و ممکن است با مشکلات دیگری در گوشی مواجه شوید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی تعمیرات شیائومی کرمانشاه

مراحل تعمیر گوشی شیائومی در بهترین نمایندگی تعمیرات شیائومی یاسوج

تعمیر گوشی شیائومی در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی یاسوج پس از چند مرحله و به سادگی انجام می شود.

 • ثبت سفارش: ابتدا از طریق سایت نمایندگی تعمیرات شیائومی و صفحه تماس، سفارش خود را ثبت کنید. همچنین می توانید با شماره های موجود در سایت تماس بگیرید و سفارش دهید
  نمایندگی مجاز شیائومی در یاسو جهت جلب رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین ارائه خدمات تعمیرات با استفاده از کارشناسان مجرب در خدمت همشهریان عزیز در تمامی شهرستان های استان کهگیلویه و بویراحمد از جمله دو گنبدان، دهدشت، مادوان، لیک، چرام، شامل لنده و باشت می باشد.

مراحل ارسال کالا به تعمیر شیائومی

 • بسته بندی دستگاه به گونه ای که در حین حمل و نقل آسیبی به آن وارد نشود
 • مشکل را در برگه شرح دهید و آن را پست کنید
 • ارسال دستگاه برای تعمیر به نمایندگی شیائومی
 • تحویل دستگاه به نمایندگی خدمات شیائومی
 • بررسی و عیب یابی دستگاه و برآورد هزینه تعمیرات
 • تماس با مشتری و اعلام قیمت آزمایشی
 • در صورت رضایت کاربر، فرآیند تعمیر را شروع کنید
 • در صورت نیاز به تعویض قطعات به مشتری اطلاع دهید.
 • تست کامل دستگاه پس از تکمیل فرآیند تعمیر
 • ارسال شماره حساب یا کارت با توجه به درخواست مشتری برای پرداخت
 • ارسال دستگاه مورد نظر به آدرس مشخص شده توسط کاربر و توجه به نکات ایمنی (بسته بندی اولیه و …)
 • ارائه گارانتی معتبر پس از تعمیر محصول مورد نظر
 • آدرس، شماره تلفن و کد پستی صحیح را روی بسته ارسالی کادر اجرایی نمایندگی تعمیرات شیائومی یاسوج وارد کنید.
 • تحویل دستگاه به مشتری
 • ارسال شماره پیگیری به شماره تلفن همراه درج شده روی بسته.

برای اطلاعات بیشتر با شماره 09132063697 تماس بگیرید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button