خدمات تعمیر موبایلمطالب شاخص

نمایندگی شیائومی در اصفهان

موبایل شیائومی شما روشن نمی شود دائماً ریستارت می شود و یا هنگ می کند در نظر داشته باشید که هر مشکلی که برای موبایل شیائومی شما به وجود آمده باشد شما عزیزان می‌توانید تعمیر گوشی موبایل شیائومی خود را به نمایندگی موبایل شیائومی در اصفهان بسپارید همچنین اگر در اصفهان سکونت دارید می توانید به صورت حضوری نمایندگی شیائومی در اصفهان مراجعه فرمایید.
ما در نمایندگی شیائومی در اصفهان با بررسی مشکلات موبایل شیائومی و همچنین با قطعات اورجینال تعمیرات گوشی موبایل شیائومی را انجام میدهیم و هزینه مناسب طبق تعرفه ارائه شده از سمت اتحادیه موبایل انجام میشود. تمامی مشکلات ال سی دی موبایل شیائومی ، مشکل هارد موبایل شیائومی ، برداشتن قفل FRP شیائومی ، برداشتن قفل می اکانت شیائومی ، برطرف کردن مشکل شارژ شیائومی جز رایج ترین مشکلات گوشی های شیائومی می باشد که توسط کاربران گزارش داده شده است.

اما هیچ جای نگرانی وجود ندارد زیرا در صورت بروز هر کدام از مشکلات گفته شده و دیگر مشکلات برای گوشی موبایل شیائومی چه مشکل نرم افزاری و چه مشکل سخت افزاری می‌توانید برای تعمیر و عیب یابی تخصصی، آن را به نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان بسپارید.
شما عزیزان می توانید در صورت بروز مشکل تعمیرات موبایل اصفهان در شعبه نمایندگی موبایل شیائومی اصفهان مراجعه کنید و با خیال راحت از خدمات نمایندگی شیائومی اصفهان استفاده کنید.

تعمیر موبایل شیائومی در نمایندگی شیائومی در اصفهان

آیا موبایل شیائومی شما دچار مشکل شده و مانند قبل کار نمی کند؟ در چنین مواقعی برای تعمیر گوشی موبایل شیائومی خود از تعمیرکاران حرفه ای نمایندگی شیائومی در اصفهان کمک بگیرید. همانطور که می دانیم تعمیرات گوشی های شیائومی هم مانند دیگر برندها بخش تعمیرات سخت افزاری و تعمیرات نرم افزاری انجام می شود.
تعمیر یا تعویض ال سی دی گوشی شیائومی ، تعویض گلس تاچ شیائومی ، تعویض باتری ، تعویض قاب و شاسی و تعمیر گوشی آب خورده ، تعمیر تاچ و تعویض اسپیکر و میکروفون ، تعمیرات تخصصی شارژ شیائومی ، تعویض فلت ال سی دی و… از دست اقداماتی می باشد که با هدف تعمیرات سخت افزاری گوشی شیائومی انجام میشود همچنین ویروس کشی ، بازیابی اطلاعات در موارد خاص ، نصب و بروزرسانی برنامه ها ، بروزرسانی سیستم عامل ، رفع مشکل هنگ کردن گوشی ، مشکلات مربوط به اتصال به اینترنت و آنتن دهی گوشی و غیره نیز جز موارد نرم‌افزاری می باشد.

پذیرش تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان با پیک

نمایندگی شیائومی در اصفهان

با توجه به مشغله افراد و همچنین شلوغی خیابان ها این امکان برای کاربران فراهم شده که از خدمات پذیرش و تحویل گوشی تعمیری شیائومی همراه با پیک استفاده کنید شما با استفاده از این سرویس دیگر نیازی به مراجعه حضوری برای تعمیر موبایل شیائومی خود در مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان ندارید و از این رو میتوانید در زمان و هزینه خود به صورت مستقیم صرفه جویی کنید، توجه داشته باشید که برای استفاده از این سرویس می بایست ابتدا با ما تماس گرفته و هماهنگی لازم برای تعمیرات را انجام دهید و سپس درخواست پیک را انجام داده و گوشی خود را با پیک به دست ما رسانده ما گوشی را تعمیر کرده و همچنین با پیک برای شما ارسال خواهیم کرد.

حساسیت تعمیرات موبایل شیائومی

موبایل های شیائومی از ظرافت حساسیت بالایی برخورداراند، همچنین تعمیرات موبایل شیائومی باید با تجهیزات و تعمیرکاران متخصص انجام شود تا به گوشی شیائومی کمترین اسیب وارد شود. مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان مجهز به تجهیزات تعمیراتی و تعمیرکاران متخصص در این زمینه فعال میباشد.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی موبایل

تعویض ال سی دی شرکتی شیائومی در نمایندگی تعمیرات شیائومی

یکی از خدمات مهم که در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان ما انجام می‌شود، تعمیر و تعویض ال سی دی گوشی موبایل شیائومی باشد.
شما می‌توانید برای رفع تمامی مشکلات ال سی دی گوشی موبایل شیائومی خود به متخصصان حرفه ای ما در این مرکز که فعالیت خود را برای تعویض ال سی دی شرکتی شیائومی انجام میدهند بسپارید و همچنین وجود ابزارآلات حرفه ای باعث میشود که این کار به صورت حرفه ای تر و تخصصی تر عیب یابی شود و مشکل ال سی دی گوشی شیائومی شما را رفع کنیم.
همچنین در نظر داشته باشید برای تعویض ال سی دی موبایل شیائومی خود زمانی که نیاز به تعویض این قطعه باشد چیزی که در تعویض این قطعه وجود دارد اهمیت بالایی برخوردار است استفاده از قطعه اورجینال آن می باشد، مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان تمامی قطعات اورجینال را خود تامین میکند و از اصل بودن آن قطعه اطمینان دارد.

نمایندگی گوشی شیائومی در اصفهان

تعویض گلس ال سی دی موبایل اصفهان

توجه داشته باشید که در همه موارد شکستگی تاچ و ال سی دی نیاز به تعویض کامل تاچ و ال سی دی گوشی شیائومی وجود ندارد همچنین با تجهیزات بروز و پیشرفته ایی که در نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان وجود دارد هزینه تعمیر یا تعویض ال سی دی برای شما به یک چهارم می رسد زیرا به جای تعویض کامل تاچ و ال سی دی شیشه روی ال سی دی با دستگاه پیشرفته تعویض می شود، همچنین برای اطلاعات بیشتر می توانید به مقاله تعویض گلس تاچ در اصفهان را مطالعه کنید تا اطلاعات بیشتری درباره گلس فنی تاچ و قرارگیری آن در لایه های ال سی دی و همچنین نحوه تعویض آن نیز اطلاعات بیشتری کسب کنید. همچنین در نظر داشته باشید که تمامی قطعات به کار رفته در تعمیرات موبایل شیائومی همچنین گلس فنی ال سی نیز به صورت اورجینال در مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان تعویض خواهد شد تا از کیفیت تاچ و تصویر ال سی دی شما کاسته نشود.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل سامسونگ اصفهان

تعمیر برد گوشی موبایل شیائومی

برد موبایل نیز همانند دیگر قطعات بسیار حساس میباشد همچنین موبایل نیز همانند لپ تاپ و کامپیوتر مادربرد دارد که اصطلاحاً به آن برد گفته می شود، همچنین این قطعه بخش اصلی دستگاه به شمار می رود زیرا تمامی قطعات را به همدیگر مرتبط می‌کند و پردازش ها و دستورات مورد نظر را نیز اجرا می کند قطعات همچون آی سی هارد(محل ذخیره) پردازنده(CPU) آی سی تغذیه، آی سی شارژ، چیپست و غیره از قطعاتی میباشند که بر روی برد گوشی قرار دارد هرگونه اختلال برای قطعات گفته شده در برد گوشی می تواند عملکرد دستگاه را مختل کند.
عواملی همچون ضربه خوردن، رطوبت دیدن گوشی نیز عوامل اصلی خراب شدن و بروز مشکل در برد گوشی می باشد همچنین نوسانات برق شهری نیز می‌تواند اختلال و مشکل برای قطعات گفته شده ایجاد کند.
کارشناسان تعمیرکار در نمایندگی شیائومی در اصفهان در زمینه تعمیرات برد گوشی شیائومی تخصص و تبحر بسیار بالایی دارند می توانید با خیال راحت تعمیرات برد گوشی خود را به تعمیرکاران ما بسپارید.

بیشتر بخوانید: حل مشکل خاموشی گوشی پوکو ام 3

نمایندگی موبایل شیائومی اصفهان

تعویض هارد موبایل شیائومی در نمایندگی شیائومی در اصفهان

هارد گوشی موبایل شیائومی جزو قطعات حساس این گوشی نسبت به ضربه میباشد، بنابراین در برابر وارد شدن ضربه شدید به موبایل هارد گوشی شیائومی به مشکل برمیخورد و البته اتفاقات دیگر مانند آب خوردگی و یا نوسانات برق هم دیگر عواملی است که می‌توان برای خرابی هارد گوشی موبایل شیائومی به ان اشاره کرد. از نشانه های برجسته برای خرابی هارد گوشی موبایل شیائومی میتوان به خاموش شدن ناگهانی گوشی، هنگ کردن زیاد گوشی و یا ریستارت شدن پیاپی گوشی موبایل شیائومی شاره کرد، همچنین در بعضی اوقات هم خرابی هارد خود را به گونه ای دیگر نشان می‌دهد و مانند بالا نیامدن گوشی گیر کردن گوشی بر روی لوگو شرکت سازنده و غیره نیز می باشد در صورت اگر با این مشکل روبرو هستید بهتر است که سریعا گوشی خود را برای تعمیر به نمایندگی شیائومی در اصفهان مراجعه کنید.

تعمیر گوشی موبایل ابخورده

اتفاقات همچون افتادن گوشی در اب یا ضدغفونی کردن گوشی موبایل یا هر نوع رطوبت به گوشی که باعث نفوذ آب داخل گوشی شده و در عملکرد موبایل اختلال ایجاد کند می تواند منجر به خاموش شدن گوشی شما شود زیرا جریان الکترونیکی در برد گوشی موبایل وجود دارد و همچنین آب رسانای جریان الکترونیکی می باشد و از این رو وجود آب در برد گوشی واسه اتصالی شده و خاموشی گوشی موبایل را در پی دارد همچنین پیشنهاد ما این است که اگر گوشی موبایل شما خاموش شده و در آب افتاده قبل از هر اقدامی گوشی خود را خاموش کرده و به نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در استان اصفهان مراجعه کنید زیرا مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان مفتخر است که تاکنون گوشیهای آب خورده زیادی را روشن و قابل استفاده کرده است.

تعویض باتری موبایل با گارانتی معتبر یکساله و ۶ماهه

از جمله قطعات اصلی و مصرفی گوشی می توان به باتری موبایل اشاره کرد زیرا عمر مفید باتری بستگی به مدل گوشی و نحوه استفاده و شارژ کردن باتری دارد دلایلی همچون ضربه استفاده از شارژر های تقلبی استفاده از گوشی حین شارژ شدن باتری از شب تا صبح شارژ کردن گوشی و رطوبت دیدن گوشی نیز میتوانند از اصلی‌ترین دلایل خراب شدن باتری باشند.

نمایندگی شیائومی در اصفهان

حل مشکل شارژ گوشی شیائومی در نمایندگی شیائومی در اصفهان

برای مشکل شارژ گوشی شیائومی میتوان به شارژ نشدن گوشی قطع و وصلی داشتن حین شارژ و یا دیر شارژ شدن گوشی نیز اشاره کرد، همچنین اگر گوشی موبایل شما با چنین مشکلاتی روبرو است ما می توانیم با بررسی برد گوشی که توسط تعمیرکاران مجرب ما در نمایندگی تعمیرات شیائومی در اصفهان عیب یابی گوشی شما را انجام دهیم و پس از عیب یابی و مشخص شدن مشکل با هماهنگی و اعلام هزینه تعمیر گوشی موبایل شیائومی شمارا انجام دهیم مشکلات و خدمات مشکل شارژ که در مجموعه ما انجام می شود عبارتند از تعویض سوکت شارژ چک کردن مسیر و مدار شارژ تعویض برد شارژ گوشی و همچنین تعویض آی سی شارژ و آی سی تغذیه می باشد که در نمایندگی شیائومی اصفهان نما خدمات ارائه می شود همچنین خدمات ما به صورت فوری می باشد و کمتر از یک روز کاری انجام می شود.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی موبایل

تعمیر میکروفون و اسپیکر موبایل شیائومی

دلایل اصلی قطعی و یا خرابی یا افت کیفیت و میزان صدای گوشی شیائومی ضربه رطوبت یا فشار و همچنین نوسانات برق می تواند باشد که راه حل برطرف کردن این مشکلات باز کردن و تست کردن گوشی و همچنین در بعضی موارد مشکل با تعویض کانکتور آیا همچنین قطعه میکروفون و اسپیکر امکان پذیر می باشد همچنین در مرکز نمایندگی شیائومی در اصفهان ما از قطعات اورجینال روکاری برای و تعمیر گوشی شما استفاده می کنیم که بعد از تامین کیفیت صدا همانند قبل باشد.

تعمیر دوربین موبایل شیائومی بدون افت کیفیت

نمایندگی تعمیرات موبایل شیائومی در اصفهان

بسیاری از کاربران در هنگام انتخاب و تحقیق در مورد خرید گوشی موبایل دوربین گوشی موبایل را نیز مهم می دانند همچنین این قطعه از پر استفاده ترین قسمت ها توسط کاربران می باشد همچنین خراب شدن قطعه دوربین موبایل و تعویض این قطعه با قطعات نامرغوب همچنین کاهش کیفیت فیلمبرداری و عکاسی را در پی دارد حالا اگر شما دوربین گوشی موبایل شما آسیب دیده و نیاز به تعویض دارد ما می توانیم با قطعات اصلی دوربین گوشی شما را همانند قبل به شما برای شما تعمیر کنیم همچنین مواقعی وجود دارد که بعد از ضرب مشکل با تعویض قطعه حل نمی شود زیرا این ضربه باعث شده است که مسیر ها دوربین قطع شوند و این کار تخصصی تر میشود تعمیرکاران ما با استفاده از شماتیک های گوشی موبایل اقدام به رفع مشکل پیش آمده برای دوربین گوشی شما می کنم همچنین در بیشتر مواقع خرابی های به وجود آمده برای دوربین های موبایل دلایل اصلی آن رطوبت آب خوردگی و ضربه می باشد تمامی مشکلات در مرکز تعمیرات موبایل ما قابل حل می باشد.

بیشتر بخوانید: حذف می اکانت شیائومی

تعمیرات نرم افزاری موبایل شیائومی

تعمیرات شیائومی اصفهان

امروزه با تولید گوشی های موبایل جدید و پیشرفت تکنولوژی رقابت بین شرکت های تولید کننده گوشی موبایل زیاد شده است همچنین سیستم عامل های مختلفی که محبوب ترین آن ها اندروید و ios همچنین آپدیت های پیاپی توسط شرکت های سازنده منتشر می شود نیاز به تجهیزات نرم افزاری و پیشرفته بیشتر می شود همچنین افراد متخصص در زمینه نرم‌افزار نیز میتواند کمک بسیار زیادی برای تعمیرات نرم افزاری و مشکلات نرم افزاری گوشی شیائومی انجام می شود مرکز تعمیرات موبایل ما با استفاده از تجهیزات پیشرفته و با تعمیرکاران متخصص آماده خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد خدمات ما در زمینه نرم افزار گوشی شیائومی از جمله فلش کردن انواع گوشی و مدل های شیائومی ریست کردن تنظیمات شبکه اینترنت گوشی شیائومی برداشتن قفل اکانت جیمیل گوشی شیائومی ترمیم سریال انواع گوشی رفع مشکل هارد بریک گوشی شیائومی ساخت اپل آیدی اسامی اکانت گوشی شیائومی آنلاک گوشی های قفل شده بدون حذف اطلاعات می باشد.

تعمیرات فوری موبایل شیائومی

همچنین در مرکز تعمیرات موبایل خدماتی به صورت فوری ارائه می‌شود که شامل تعویض باتری گوشی موبایل تعویض تاچ ال سی دی گوشی موبایل تعمیر و یا تعویض سوکت شارژ فلش کردن و حل مشکل ماندن روی لوگو و همچنین مشکلاتی را در کمتر از ۲ ساعت انجام می دهیم.

نماد اعتماد الکترونیکی سایت موبو98

مرکز تعمیرات موبایل ما دارای نماد اعتماد الکترونیکی از صنعت معدن تجارت میباشد که میتوانید در پایین سایت آن را مشاهده کنید.

شماره موبایل نمایندگی شیائومی اصفهان

روش های مختلفی برای ارتباط و تعمیر گوشی موبایل خود به ما میباشد که مراحل آن را در زیر گفته شده:
1.تماس تلفنی و هماهنگی
شما عزیزان میتوانید برای هماهنگی و رزرو نوبت با شماره موبایل 09139898468 با ما تماس بگیرید.
2.انتخاب نحوه تعمیر به دو صورت حضوری و یا ارسال با پیک
اگر زمان زیادی ندارین که بصورت حضورا به مرکز تعمیرات موبایل ما تشریف بیارید میتوانید با ارسال کردن گوشی موبایل خود با پیک هم در زمان خود صرفه جویی کرده و گوشی خود را در کمترین زمان ممکن انجام شود. همچنبن مرکز تعمیراتی ما دارای نماد اعتماد میباشد و شما عزیزان میتوانید با خیال راحت گوشی خود را برای تعمیرات به ما بسپارید.
همچین آدرس تعمیرگاه ما در قسمت پایینی سایت می باشد.

‫8 دیدگاه ها

 1. سلام وقت بخیر
  تعمیرات موبایل شیائومی پوکوm3 هم انجام میدین؟ خاموش شده و روشن نمیشه

  1. سلام بله گوشی پوکو m3 شیائومی مشکل ساختاری برد دارد.
   تشریف بیارید تا در کمترین زمان ممکن براتون مشکل را حل کنیم.

 2. سلام. من ۵ماه پیش poco m3 خریدم. درحین کار خاموش شد و دیگه روشن نشد. شارژ هم نمیگیره. بنظرشما فلش کنم یا بفرستم نمایندگی؟
  ممنون میشم راهنمایی کنید.

 3. سلام خسته نباشید من گوشیم پوکو ایکستری پرو دارم
  بعد کلا نتش قطع شد گوشی خاموش شد بعد ک روشن میکردم خودش بصورت خودکار هی رستارت میشد نشون میداد چقدر شارژ داره مشکلش چیه ممنون میشم بگید نمایندگی شیائومی در اصفهان میتونه مشکل رو حل کنه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا