نمایندگی شیائومی اهواز

ما در نمایندگی تعمیرات شیائومی اهواز با استفاده از متخصصین و تجهیزات پیشرفته در زمینه تعمیرات گوشی شیائومی اهواز آماده خدمت رسانی به شما عزیزان هستیم همچنین در زمینه تعمیرات سخت افزار و نرم افزار گوشی های شیائومی فعالیت داریم که در ادامه مقاله از سایت موبو98 به برخی از این خدمات میپردازیم.

نمایندگی شیائومی اهواز
نمایندگی تعمیرات شیائومی اهواز

مجموعه خدماتی که در نمایندگی موبایل شیائومی اهواز ارائه میشود به شرح زیر است.

تعویض گلس ال سی دی موبایل شیائومی

شکستگی گلس موبایل جز خرابی‌ های مرتبط با گوشی‌های شیائومی است. خرابی و شکستگی گلس ال سی دی گوشی معمولا به دلیل وارد شدن ضربه به موبایل اتفاق می‌افتد.

در غالب موارد به دلیل وارد شدن ضربه ناگهانی به موبایل و یا افتادن گوشی از دست شما گلس ال سی دی دستگاه دچار شکستگی شده و نیازمند به تعویض گلس ال سی دی می‌گردد.

تعمیر میکروفن موبایل شیائومی اهواز

تخصصی‌ترین تعمیرات های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری مرتبط با تعمیر میکروفون موبایل شیائومی توسط کارشناسان ما در نمایندگی تعمیرات شیائومی اهواز قابل دریافت است. در نمایندگی تعمیرات شیائومی اهواز تیمی مجهز و حرفه ایی از کارشناسان تعمیر حضور دارند و تخصصی‌ترین سرویس‌های سخت‌افزاری و نرم‌افزاری را به مراجعان ارائه می‌دهند. در ارتباط با خرابی‌های میکروفون، وجود اشکال در این بخش از دستگاه ممکن است به شکل‌های متعددی خود را نشان دهد که در این بین، برخی از این اشکالات، رایج‌تر و متداول‌تر هستند. شایع‌ترین اشکالات مشاهده شده در ارتباط با خرابی میکروفون موبایل شیائومی عبارتند از : قطع و وصل شدن صدای میکروفن، عدم ضبط صدا، ضبط صدای خش دار و درنهایت ضعیف بودن صدای ضبط شده میباشد که در مرکز ما قابل حل میباشد.

بهترین روش مورد استفاده توسط کارشناسان تعمیر موبایل، برای تست عملکرد میکروفن موبایل شیائومی استفاده از مولتی‌ متر است. در این روش، می‌بایست از یک طرف، اهم نمایش داده شده کم و از طرف دیگر اهم نمایش داده شده زیاد باشد. کارشناسان تعمیرات موبایل ، پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی این بخش از دستگاه، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان میگذارند و با اتمام تعمیرات، دستگاهی کامل و بی عیب و نقص را به شما تحویل می دهیم.

بیشتر بخوانید: تعویض ال سی دی گوشی شیائومی

رفع مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی

گاهی احتمال دارد گوشی مدت زمان نسبتا زیادی را در شارژ سپری کند، اما به اندازه ی کافی شارژ نشود. این اتفاق به خصوص در زمانی که کاربر کار واجبی با گوشی خود دارد، بسیار ناخوشایند و دردسرساز خواهد بود. وجود گردوغبار بیش از اندازه در پورت USB موبایل ممکن است باعث شود که گوشی به درستی شارژ نشود همچنین جهت رفع گردوغبار و آلودگی های ایجاد شده در دستگاه می توانید از یک اسپری هوای فشرده یا هر چیز دیگری که با استفاده از کمپرس هوا بتواند گرد و غبار پورت شارژر دستگاه را خارج کند، کمک بگیرید.

درنظر داشته باشید که خرابی باتری نیز می تواند دلیل مهمی در ایجاد مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی باشد. نمایندگی موبایل شیائومی اهواز مجموعه ای فوق تخصصی است که با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود ریشه ی بروز مشکل شارژ نشدن گوشی های شیائومی را یافته و در سطح کیفی بالایی رفع می سازد.

بیشتر بخوانید: تعویض گلس ال سی دی شیائومی

تعمیر برد موبایل شیائومی در اهواز

مهم‌ترین قطعه موبایل شیائومی برد آن میباشد که از اجزای بسیار مهمی شامل: ای سی cpu ، ای سی هارد ،ترانزیستور، مدار، تعدادی خازن و … تشکیل شده. از نشانه‌های خرابی برد موبایل شیائومی‌ میتوان به خاموش شدن خود به خود موبایل شیائومی و از کار افتادن ناگهانی این گوشی اشاره کرد. مهم‌ترین دلایلی که موجب خراب شدن برد موبایل شیائومی می‌شود میتوان به این موارد اشاره کرد: وارد شدن ضربه به موبایل شیائومی، نفوذ آب به داخل آن و نوسان برق میباشد تکنسین‌های نمایندگی شیائومی با بررسی و عیب‌یابی دقیق برد گوشی شیائومی، پروسه تعمیرات تخصصی آن را آغاز کرده و درنهایت تمامی مشکلات آن را برطرف خواهند کرد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی یزد

تعمیر اسپیکر شیائومی

زمانی که اسپیکر موبایل شیائومی دچار مشکل می‌شود، صدای خروجی از دستگاه با افت کیفیت مواجه شده یا اینکه صدا به صورت درست و صحیح از اسپیکر موبایل خارج می‌شود.از دلایل اصلی بروز این مشکلات می‌تواند به وارد شدن گرد و غبار به داخل اسپیکر یا نفوذ آب به داخل آن اشاره کرد. گاهی اوقات نیز قطع شدن اتصالات بین اسپیکر با برد اصلی موبایل موجب بروز این مشکل می‌شود که می‌توان با انجام تعمیرات تخصصی موبایل شیائومی اهواز توسط متخصصین ما آن را برطرف کرد.

بیشتر بخوانید: علت خاموش شدن گوشی شیائومی پوکو X3 پرو

تعمیر دوربین موبایل شیائومی

ناکارامدی دوربین موبایل شیائومی ممکن است به دلایل و اشکالات سخت افزاری و یا نرم افزاری باشد. تشخیص این مسئله که اشکال پیش آمده سخت افزاری است یا نرم افزاری صرفاً پس از بررسی موبایل شیائومی توسط متخصصین ما مشخص می‌گردد.

در اکثر موارد، اگر به دوربین موبایل ضربه‌ای وارد نشده باشد و دوربین دچار شکستگی نباشد، اشکالات پیش آمده در دوربین موبایل شیائومی با اندک تغییرات نرم افزاری رفع می‌گردد. در صورت خرابی دوربین، پیش از مراجعه به نمایندگی تعمیرات شیائومی اهواز موارد زیر را چک کنید.

اطمینان حاصل کنید که آخرین ورژن برنامه بر روی دستگاه نصب شده و سیستم بروزرسانی گردیده است.

تنظیمات برنامه دوربین را انجام دهید و مطمئن شوید که مشکل پیش آمده از نرم افزار نیست.

از یک برنامه‌ی دیگر استفاده کنید و دوربین خود را تست نمایید. (برنامه‌ای که در آن بتوان از دوربین استفاده کرد).

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی شهرکرد

تعمیر تاچ موبایل شیائومی

اشکال دیگری که ممکن است کاربران گوشی‌های شیائومی با آن مواجه شوند، خرابی تاچ است. در صورتی که تاچ گوشی شیائومی دچار شکستگی و خرابی شده باشد، اقدامات لازم جهت تعویض تاچ گوشی شیائومی پس از اطلاع به شما و اعلام هزینه خواهد شد. در نمایندگی فعال تعمیرات شیائومی اهواز ، تعویض تاچ گوشی شیائومی، با استفاده از صفحات اورجینال که به صورت جداگانه خریداری شده و یا از اوراق سایر دستگاههای معیوب تهیه شده اند انجام میشود.

اشکال پیش آمده در تاچ گاهی نرم افزاری است که در این شرایط پس از بررسی دستگاه توسط کارشناسان نمایندگی شیائومی در اهواز ، برطرف خواهند شد. کارشناسان ما ، پس از عیب یابی صحیح و کارشناسانه و بررسی تخصصی ، امکان تعویض و یا تعمیر آن را با شما در میان میگذارند و پس از اتمام تعمیرات،گوشی شما را کاملا بی عیب و نقص به شما تحویل خواهند داد.

درنظر داشته باشید که خرابی باتری نیز می تواند دلیل مهمی در ایجاد مشکل شارژ نشدن گوشی شیائومی باشد. نمایندگی موبایل شیائومی اهواز مجموعه ای فوق تخصصی است که با به کارگیری دانش به روز کارشناسان خود ریشه ی بروز مشکل شارژ نشدن گوشی های شیائومی را یافته و در سطح کیفی بالایی رفع می سازد.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی اصفهان

کلیه خدمات ارائه شده در این مرکز با همکاری کارشناسانی صورت می‌گیرد که دارای تخصص فنی و نظری در حوزه فعالیت خویش می‌باشند. صبر و حوصله‌‌ی کارشناسان این مجموعه در حین کار و ارائه‌ی راهنمایی‌های مورد نیاز به مشتریان گرامی، از جمله دلایل محبوبیت و موفقیت نمایندگی شیائومی در امر خدمات‌رسانی است.

نمایندگی رسمی شیائومی اهواز جهت رضایت و اعتماد مشتریان و همچنین ارائه خدمات تعمیرات با بکارگیری از متخصصین دوره دید اقدام به خدمت رسانی به همشهریان عزیز در تمامی شهرستان های استان اهواز از جمله دزفول ،ابادان ، مسجد سلیمان، صشوشتر ،خرمشهر ،اندیشمک ،ایذه، بهبهان ، ماهشهر و می نماید.

فرآیند تعمیر و ارسال دستگاه از سوی نمایندگی شیائومی

نمایندگی مرکزی شیائومی پس از دریافت کالای شما از نمایندگی شیائومی در اهواز با توجه به یادداشت‌های شما درباره مشکلات موبایل شیائومی، روند عیب یابی و تعمیر محصول را آغاز خواهد کرد. این فرآیند به صورت زیر می‌باشد:

 • پس از دریافت تلفن همراه شما کارشناسان روند عیب یابی آن را آغاز می‌کنند.
 • کارشناسان زمانی که عیب گوشی شیائومی شما را پیدا کردند، با شما تماس گرفته و مشکل به وجود آمده، شرح مراحل تعمیر و هزینه تقریبی را به اطلاعتان می‌رسانند.
 • در فرآیند تعمیر، اگر نیاز به تعویض قطعه داشته باشد به شما اعلام می‌شود.
 • پس از آنکه قطعه یا دستگاه تعمیر شد، توسط کارشناس فنی مرکز تعمیرات شیائومی تست شده و توسط کادر فنی تأیید می‌شود.
 • اگر تعمیر دستگاه شما به پایان برسد آنگاه شماره حساب و یا شماره کارت برای شما ارسال می‌شود. در این مرحله هزینه تعمیر پس از اطمینان از سلامت دستگاه توسط شما واریز می‌شود.
 • در نهایت دستگاه به صورت سالم و کامل به آدرس شما ارسال می‌شود.

منبع: Mi Service Centres

برای اطلاعات بیشتر باما در ارتباط باشید.

برای مشاوره و اطلاعات بیشتر با شماره 09132063697 تماس بگیرید.

‫5 دیدگاه ها

 1. سلام گوشی پوکو دارم که توی دستم بود یهو خاموش شد هرکارم میکنم روشن نمیشه
  برای تعمیر با پست ارسال کنم چقدر زمان میبره تعمیرش؟

  1. سلام آدرس نمایندگی مرکزی در انتهای سایت میباشد. در حال حاظر فقط در نمایندگی مرکزی پذیرش تعمیرات داریم.

 2. باسلام
  ایا هارد گوشی شائومی mi9lite پیش شما موجود میباشد؟؟؟یاخیر تا گوشیمو بفرسم براشما؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button