راه حل و علت زرد شدن یا سفید شدن یا بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل

یکی از قطعات حساس و مهم در گوشی های موبایل صفحه نمایش یا همان ال سی دی موبایل میباشد که همیشه در معرض خرابی میباشد و همچنین زرد شدن یا سفید شدن و یا بنفش شدن و یا رنگ رنگی شدن و یا خط خطی شدن رنگ ال سی دی به دلایل مختلف بستگی دارد که ما قصد داریم در این مقاله از وب سایت تعمیرات موبایل موبوسرویس به تمامی دلایل و علت ها و همچنین راه حل های این مشکل بپردازیم. (توجه داشته باشید که تمامی راه حل ها تک به تک بررسی شدند) البته باید در نظر داشته باشید که هر مدل از گوشی و صفحه نمایش در اثر ضربه واکنش خاص خود را دارد که می توان برای گوشی های ال ای دی بعد از ضربه خوردن صفحه گوشی به صورت کامل سیاه میشود و تصویر به صورت کامل محو میشود و یا ال سی دی به رنگ بنفش تغییر می کند علت اصلی آن کیفیت و ساختار ال ای دی صفحه نمایش می باشد.
در نتیجه بهتر است که شما اطلاعات لازم را در برابر خراب شدن ال سی دی گوشی خود داشته باشید تا بتوانید در مواقع احتمالی علت به وجود آمدن این مسئله را متوجه شوید همچنین اطلاعات بیشتری را مهمترین دلیل های رنگی شدن صفحه ال سی دی زرد شدن ال سی دی گوشی بنفش شدن ال سی دی گوشی را در این مقاله که توسط تیم موبوسرویس جمع اوری شده ر ا برای شما بیان می کنیم.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اصفهان

علت اصلی تغییر رنگ ال سی دی گوشی موبایل

ال سی دی گوشی های موبایل خیلی حساس هستند و همه ما از این مورد اطلاع کامل داریم پس بهتر است که علت های خراب شدن صفحه نمایش را نیز بدانیم و در مورد اتفاق افتادن حدس بزنیم که کدام مورد برای صفحه نمایش ما اتفاق افتاده است.

تغییر رنگ ال سی دی گوشی موبایل

علت های رنگی شدن صفحه ال سی دی گوشی

یکی از اصلی ترین علت های رنگی شدن صفحه نمایش و یا بنفش شدن صفحه ال سی دی گوشی موبایلتان پیکسل های ال سی دی میباشد زیرا در مواقع اسیب دیدگی باعث تغییر رنگ صفحه نمایش موبایل میشوند زیرا این پیکسل ها بسیار حساس هستند، پس باید از گوشی موبایل خود در برابر اسیب های احتمالی جلوگیری کرد.

فشار و ضربه دو علل اصلی تغییر رنگ ال سی دی و یا بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل میباشند زیرا طبق تجربه کاربران که به ما گزارش شده است در بعضی ضربات رنگ ال سی دی گوشی زرد شده و صفحه نمایش گوشی تغییر رنگ زرد پیدا کرده پس در هر صورت باید از ضربه احتمالی و یا فشار به گوشی خودداری کرد.

آبخوردگی گوشی و یا رطوبت دیدن موبایل یکی دیگر از علت های خرابی و زرد شدن یا سفید شدن یا بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل میباشند پس بهتر است که در زمان ابخوردی گوشی خود را خاموش کرده و برای جلوگیری از خسارات احتمالی بیشتر گوشی خود را به مرکز تعمیرات موبایل موبوسرویس اصفهان که متخصص در زمینه موبایل میباشند ارسال کنید.

بیشتر بخوانید: تعمیرات موبایل اصفهان

راه حل زرد شدن، سفید شدن، بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل

اگر به هر دلیلی صفحه نمایش گوشی موبایل شما به رنگ زرد و یا سفید و یا بنفش شده است باید از بهترین راهکار برای رفع مشکل زرد شدن یا سفید شدن یا بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل استفاده کنید همچنین راه حل های زیادی برای از بین بردن این حالت وجود دارد که ما در ادامه به ان میپردازیم.

بنفش شدن ال سی دی گوشی موبایل

• اولین دلیل را میتوان به مشکل نرم افزاری گوشی اشاره کرد در نتیجه ابتدا باید تنظیمات گوشی خود را به حالت کارخانه بازگردانید زیرا در بعضی موارد با همین راهکار مشکل ال سی دی برطرف شده است.
• یکی دیگر از روش و راهکارهای تعمیر زرد شدن ال سی دی گوشی را میتوان به حالت سیف مود اشاره کرد زیرا با این روش میتوان این مشکلات را برطرف کرد و میتوان مشکل رنگی بودن ال سی دی گوشی موبایل را بطرف کرد.
• اگر با راهکار بالا نتیجه نگرفتید و همچنان رنگ ال سی دی شما زرد شده و یا بنفش شده است راه حل دیگر تعویض ال سی دی گوشی موبایل میباشد که جز یکی از بهترین و اصلی ترین راه حل ها میباشد پس در نتیجه میتوانید گوشی خود را به مراکز معتبر همچون موبوسرویس اصفهان که متخصص در تعویض ال سی دی گوشی موبایل است بسپارید تا با قطعات اورجینال و در کمترین زمان ممکن مشکل شما را برطرف کرده و تحویل بگیرید.

همچنین شما عزیزان میتوانید که هرگونه سوال در مورد مشکلات ال سی دی و همچنین تعویض ال سی دی گوشی موبایل خود را به تعمیرکاران ما در موبوسرویس بسپارید همچنین میتوانید با شماره پایین سایت تماس بگیرید و گوشی خود را بصورت حضوری و یا ارسال با پیک و یا پست گوشی خود را به ما بسپارید.

یک دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button