آموزش های موبایل

کند شارژ شدن گوشی

یکی از مشکلاتی که در بعضی مواقع شما کاربران با آن مواجعه می شوید کند شارژ شدن گوشی است که به دلایل مختلفی این مشکل به وجود می آید ما در این مقاله این دلایل را برای شما بیان میکنیم و همچنین راهکار های کارآمد و آسان را برای حل مشکل به شما پیشنهاد میکنیم.

استفاده از گوشی هنگام شارژ شدن

یکی از ساده ترین دلایلی که باعث به وجود آمدن مشکل کند شارژر شدن گوشی میشود استفاده از گوشی هنگامی که به شارژر متصل است زیرا انرژی زیادی را مصرف میکند و به مرور باعث به وجود آمدن مشکلات زیادی می شود.

تمام شدن عمر باتری

در بعضی مواقع فرسوده شدن و تمام شدن عمر باتری میتواند شما را با مشکل کند شارژ شدن گوشی تان مواجه کند بنابراین باتری اصلی گوشی موبایل هم مثل هر وسیله دیگیری به مرور زمان و مصرف طولانی فرسوده می شود و نیاز ب تعمیر دارد.

تعویض شارژر گوشی

در بعضی مواقع تعویض شارژر باعث کند شارژ شدن گوشی شما میشود زیرا ممکن است با برند گوشی شما ناسازگار باشد بنابراین از شارژر اصلی مخصوص گوشی خود استفاده کنید.

وجود مشکلی در آداپتور علت کند شارژ شدن گوشی

یکی از دلایلی که باعث کند شارژ شدن گوشی میشود وجود مشکل در آداپتور است مشکلاتی مثل خمیده شدن شاخه ها و یا وجود ترک هایی در بخش هایی.

کند شارژ شدن گوشی

خراب بودن کابل شارژر

در برخی مواقعه کوچک ترین خرابی در کابل شارژر میتواند شما را با مشکل کند شارژ شدن گوشی روبه رو کند همان طور که میدانید کابل شارژر به مرور زمان دچار خرابی میشود بنابراین شما میتوانید آن را تعویض کنید.

وجود مشکل در سوکت شارژ

یکی از مشکلاتی که بین کاربران رایج است وجود مشکل در سوکت شارژ است مشکلاتی مثل کثیف شدن سوکت شارژ و یا مشکلاتی دیگر که شما را با مشکل کند شارژ شدن گوشی مواجه میکند.

ضعیف بودن منبع تغذیه

در بعصی مواقع کاربران از پریز دیوار استفاده نمیکنند و از منبع تغذیه هایی مثل پاوربانک استفاده میکنند این منابع میتوانند ضعیف باشند و گوشی شما را به طور کامل شارژ نکند بنابراین از پریز دیوار استفاده کنید.

ریست فکتوری راه حل اخر برای رفع مشکل کند شارژ شدن گوشی

یکی از راه هایی که میتواند مشکل کند شارژ شدن گوشی شما را حل کند ریست کردن گوشی است که در این روش تمامی اطلاعات گوشی شما حذف میشود و گوشی فعالیت های خود را از نو شروع میکند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا