دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

یکی از مهم ترین قطعات گوشی دکمه پاور آن است که برای خاموش و روشن کردن گوشی از آن استفاده می شود و ممکن است به دلایل مختلف دچار خرابی شود ما در مقاله از وب سایت تعمیرات موبایل موبو98 دلایل خرابی شدن دکمه پاور شیائومی همراه با راهکار برای رفع مشکل را برای شما کاربران بیان می کنیم بنابراین اگر شما هم با این مشکل دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی مواجه شده اید می توانید با ما همراه باشید.

ضربه خوردن گوشی

یکی از مهمترین دلایلی که باعث به وجود آمدن مشکل خرابی دکمه پاور می شود ضربه خوردن گوشی است که می‌تواند دکمه پاور آن را هم تحت تاثیر قرار دهد که در چنین حالتی تنها راهکار تعویض این قطعه است.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی در اصفهان

نفوذ مایعات به داخل گوشی و دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

نفوذ آب و مایعات نیز میتواند یکی دیگر از دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی باشد همان طور که میدانید مایعات به راحتی میتوانند راه نفوذ به داخل گوشی را پیدا کنند و شما را با مشکلات زیادی مواجه کنند برای جلوگیری از این مشکل میتوانید از کاور یا نایلون های ویژه گوشی استفاده کنید.

تمام شدن عمر دکمه پاور!!

میتوان گفتم تمامی قطعات گوشی که مورد استفاده قرار میگیرند بعد از زمان طولانی عمرشان تمام میشود و دچار فرسودگی و خرابی میشوند که دکمه پاور گوشی هم دارای این ویژگی است در این حالت تنها راهکار تعویض دکمه پاور است.

هنگ کردن گوشی

در بعضی مواقعه هنگ کردن گوشی باعث شده که گوشی خاموش و روشن نشود و شما فکر کنید که مشکل از دکمه پاور است برای این که مطمئن شوید که مشکل از کجا است میتوانید دکمه پاور را چند ثانیه فشار دهید تا گوشی خاموش شود اگه گوشی خاموش شد مشکل از دکمه پاور نیست.

دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

باد کردن باتری یکی از دلایل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

میتواند یکی از دلایل خرابی دکمه پاور گوشی موبایل شیائومی باد کردن باتری گوشی باشد که فشار را به قطعه هایی مثل دکمه پاور هم وارد کرده و باعث به وجود آمدن مشکل شده است در این حالت شما میتوانید باتری گوشی خود را تعویض کنید.

راهکار برای حل مشکل خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

دکمه پاور گوشی را تمیز کنید

همان طور که میدانید دکمه پاور گوشی به راحتی میتواند گرد و غبار را به خود جذب کند و شما را با مشکل مواجه کند در این حالت شما میتواند با روش های مختلف مثل استفاده از یک مسواک تمیز آن را تمیز کنید.

ری استارت کردن گوشی برای رفع خرابی دکمه پاور گوشی شیائومی

اگر دلایل نرم افزاری باعث به وجود آمدن خرابی دکمه پاور گوشی شده اند میتوانید گوشی را ری استارت کنید زیرا تنظیمات و فعالیت های گوشی از نو شروع میشود و میتوان مشکل را حل کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button