مشکل کار نکردن هندزفری گوشی

یکی از مشکلاتی که بین کاربران رایج است مشکل کار نکردن هندزفری گوشی است که ما در مقاله سایت موبو98 به دلایل خرابی و همچنین راهکار مشکل کار نکردن هندزفری گوشی آن می پردازیم بنابراین با ما همراه باشید.

چک کردن تنظیمات صدا گوشی

یکی از ساده ترین دلایلی که میتواند شما را با مشکل کار نکردن هندزفری گوشی مواجه کند قطع بودن صدا در قسمت تنظیمات صدا گوشی است که شما میتوانید برا حل مشکل تنظیمات صدا گوشی را چک و بررسی کنید.

وصل بودن گوشی به هندزفری علت کار نکردن هندزفری گوشی

ممکن است متوجه خاموش بودن بلوتوث گوشی خود نباشید و به هندزفری متصل نباشید بنابراین ابتدا روشن بودن بلوتوث و جفت شدن گوشی خود به هندزفری را انجام دهید.

بیشتر بخوانید: دلایل سوختن ال سی دی موبایل

متصل بودن گوشی به دستگاهی دیگر

ممکن است یکی از دلایلی که شما را با مشکل کار نکردن هندزفری رو به رو کرده است متصل بودن گوشی به دستگاهی دیگر باشد دقت کنید که گوشی از طریق بلوتوث به دستگاهی دیگر مثل هدفون،اسپیکر و یا دستگاهی دیگر وصل نباشد.

نفوذ مایعات به داخل گوشی علت کار نکردن هندزفری گوشی

همان طور که میدانید مایعات به راحتی میتوانند به داخل گوشی راه پیدا کنند و مشکلات زیادی را به وجود بیاورد یکی از این مشکلات میتواند کارنکردن هندزفری گوشی باشد بنابراین باید گوشی خود را از نفوذ مایعات و آب به داخل ان جلوگیری کنید.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی اهواز

رفع مشکل کار نکردن سوکت هنذزفری گوشی موبایل

ضربه خوردن گوشی

ضربه خوردن گوشی مشکلات زیادی به وجود میاورد میتواند یکی از این مشکلات خراب شدن قطعات مسیر سوکت هندزفری باشد و شما را با مشکل کارنکردن هندزفری گوشی مواجه کند.

بیشتر بخوانید: نمایندگی شیائومی یزد

ورود گرد و غبار داخل سوکت هندزفری علت کار نکردن هندزفری گوشی

یکی از علت کارنکردن هندزفری گوشی که میتواند باعث به وجود آمدن مشکل کارنکردن هندزفری باشد ورود گرد و غبار به داخل سوکت هندزفری گوشی شما باشد شما میتوانید در این حالت با روش های مختلف سوکت هندزفری خود را تمیز کنید.

خراب بودن هندزفری

یکی از دلایل اساسی علت کارنکردن هندزفری گوشی میتواند خراب بودن خود هندزفری باشد و مشکل از گوشی شما نباشد در این حالت ابتدا سالم بودن هندزفری را بررسی کنید برا این کار میتوانید آن را به گوشی دیگری وصل کنید و آن را تست کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

دکمه بازگشت به بالا
Call Now Button